Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Expiration Date: 5/2/2019 1:02:33 AM | Active Connections: 0 | Maximum Connections: 1
http://bldtv.vip:80/get.php?username=angelina2019&password=angelina2019&type=m3u_plus&output=ts

Expiration Date: 5/7/2019 12:16:22 AM | Active Connections: 0 | Maximum Connections: 1
http://bldtv.vip:80/get.php?username=debora2019&password=debora2019&type=m3u_plus&output=ts

Expiration Date: 5/9/2019 1:37:35 AM | Active Connections: 0 | Maximum Connections: 1
http://bldtv.vip:80/get.php?username=frank2019&password=frank2019&type=m3u_plus&output=ts
И сега?
Во пораки барате листи
А овдека јавно уништувате!! !
 
Член од
6 март 2019
Мислења
50
Поени од реакции
39
И сега?
Во пораки барате листи
А овдека јавно уништувате!! !
Ovakvih listi imam kolko hoces i ne unistavam ih stavljam ih u spojler..kao sto stavljaju i svi drugi ne samo ja.

Liste koje si mi ti poslao su sa ex-yu kanalima takve liste nemam, ne mogu njih da nadjem i njh cuvam za sebe nisam ih trazio da bi ih objavio..ove spanske, turske, brazilske, arapske njih imam kolko hoces i meni ne trebaju zato ih i objavljujem i nisam jedini to rade mnogo ovde..

Ako je problem da se objavljuju liste OK, necu vise ni jednu a ako nekom trebaju ove liste koje nemaju nase kanale nek se javi rado cu mu poslati
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Листа објавено јавно, е уништрна листа, без разлика дали е во спојлер, спојлерот е за да помалу се полни темаа, или една страна од темата, листа пратена во порака, може да трае многу долго
 
Член од
8 април 2014
Мислења
146
Поени од реакции
17
Некој да објасни како се добиваат листите со канали?
Има многу страници и незнам дали е некаде е објаснета постапката...

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
Ovakvih listi imam kolko hoces i ne unistavam ih stavljam ih u spojler..kao sto stavljaju i svi drugi ne samo ja.

Liste koje si mi ti poslao su sa ex-yu kanalima takve liste nemam, ne mogu njih da nadjem i njh cuvam za sebe nisam ih trazio da bi ih objavio..ove spanske, turske, brazilske, arapske njih imam kolko hoces i meni ne trebaju zato ih i objavljujem i nisam jedini to rade mnogo ovde..

Ako je problem da se objavljuju liste OK, necu vise ni jednu a ako nekom trebaju ove liste koje nemaju nase kanale nek se javi rado cu mu poslati
Ako imaš ukrajince a da ti ne trebaju pošalji,zahvaljujem
 
Член од
24 април 2019
Мислења
6
Поени од реакции
3
Umjesto da ovdje molim za liste koje ce mozda raditi dan-dva, molio bih ako neko ima neko uputstvo kako da sam naucim da pronadjem liste. Ima li neko 2 minuta vremena da kratko objasni kako da pocnem?
Ipak, bio bih veoma zahvalan ako neko ima da mi posalje neku listu sa skandinavskim kanalima
Hvala unapred na pomoci.
Forum je odlican.
 
Член од
8 април 2014
Мислења
146
Поени од реакции
17
Umjesto da ovdje molim za liste koje ce mozda raditi dan-dva, molio bih ako neko ima neko uputstvo kako da sam naucim da pronadjem liste. Ima li neko 2 minuta vremena da kratko objasni kako da pocnem?
Ipak, bio bih veoma zahvalan ako neko ima da mi posalje neku listu sa skandinavskim kanalima
Hvala unapred na pomoci.
Forum je odlican.
I ja isto trazim

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
205
Поени од реакции
78
Umjesto da ovdje molim za liste koje ce mozda raditi dan-dva, molio bih ako neko ima neko uputstvo kako da sam naucim da pronadjem liste. Ima li neko 2 minuta vremena da kratko objasni kako da pocnem?
Ipak, bio bih veoma zahvalan ako neko ima da mi posalje neku listu sa skandinavskim kanalima
Hvala unapred na pomoci.
Forum je odlican.
Koritis li Swish, vo skandinavija :)
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Umjesto da ovdje molim za liste koje ce mozda raditi dan-dva, molio bih ako neko ima neko uputstvo kako da sam naucim da pronadjem liste. Ima li neko 2 minuta vremena da kratko objasni kako da pocnem?
Ipak, bio bih veoma zahvalan ako neko ima da mi posalje neku listu sa skandinavskim kanalima
Hvala unapred na pomoci.
Forum je odlican.
za 2 minuta nema da naucis nista to se uci sa godinama .Kao prvo treba da proveris koj sa bar malo upuceni u ovo i treba da im se javis sa razni pitanija na pp.Ovde nema da ti objasni niko nista .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom