Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 октомври 2012
Мислења
57
Поени од реакции
109
Android Set-Top Box, Media Player (Media Centar), CPU Quad Core 1.5 GHz, RK3229, 2 GB DDR III RAM memorije, 16 GB interne memorije, grafička kartica Quad Core Mali 400MP, podržana rezolucija 4K, ugrađen WiFi, LAN 10/100 Mbits, USB2.0, analog RCA audio, digitalni audio izlaz (optički), HDMI (CEC podrška), Card Reader, LED indikator.
Ostalo: Kodi (XBMC) Media Centar, Skype, Picasa, Youtube, Facebook, WebBrowser, Android Play Store, igre, itd. Podrška za sve važnije audio/video formate, napajanje 5V / 2A, OS Android 7.1.2 Nougat
Opći podaci:
  • ModelMXQ-4K 2GB
  • KategorijaSet-Top-Box
  • PodkategorijaPrijemnici IPTV / Android
  • BrandFalcom
  • EAN3856001018097
  • Težina NETTO0.374 kg.
  • Težina BRUTO0.4 kg.
  • Pakiranje40 kom.
  • Jamstvo12 mj.
Tehnički podaci:
  • Tuner (Box)IPTV
  • BojaCrna
  • RezolucijaFull HD
  • CI slotNe
  • PVR & TimeshiftDa
  • LANDa
  • Wi-FiDa
  • Standard kompresijeH.265
Valja li ovo cemu?55eura
Beži od rokčipa - ne valja.
Ako već hoćeš kvalitetan android boks, onda traži sa Amlogic S912 ili S905x2. Dalje, gledaj da ima barem 3GB RAM.
Moji predlozi android bokseva:
  • Beelink GT1 Mini (S905x2)
  • Beelink GT1 - A (S912, sa podrškom za 4K netfliks)
  • Beelink GT1 Ultimate (S912)
  • Xiaomi Mi Box 3 ili Mi Box S (isti i jedan i drugi. ima podršku za netfliks 4K)

NAPOMENA: dotični boksovi su prilično skuplji od tih no nejm kung-fu kineza i kreću se 60-80 evra, ali je kvalitet uređaja daleko ispred tih no nejm. Inače, imam treći sa spiska već godinu dana i mogu reći da sam PREZADOVOLJAN.
 

jazbina

Not against spontaneous decisions, one night only
Член од
10 јули 2016
Мислења
35
Поени од реакции
7
moze li lista.unapred hvala
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
Evo, konkretno : Lista sa 1 konekcija od ovih, može se gledati samo na 2 uređaja...na 3- či, odma blokiraju ti ip adresa...
Android Set-Top Box, Media Player (Media Centar), CPU Quad Core 1.5 GHz, RK3229, 2 GB DDR III RAM memorije, 16 GB interne memorije, grafička kartica Quad Core Mali 400MP, podržana rezolucija 4K, ugrađen WiFi, LAN 10/100 Mbits, USB2.0, analog RCA audio, digitalni audio izlaz (optički), HDMI (CEC podrška), Card Reader, LED indikator.
Ostalo: Kodi (XBMC) Media Centar, Skype, Picasa, Youtube, Facebook, WebBrowser, Android Play Store, igre, itd. Podrška za sve važnije audio/video formate, napajanje 5V / 2A, OS Android 7.1.2 Nougat
Opći podaci:
  • ModelMXQ-4K 2GB
  • KategorijaSet-Top-Box
  • PodkategorijaPrijemnici IPTV / Android
  • BrandFalcom
  • EAN3856001018097
  • Težina NETTO0.374 kg.
  • Težina BRUTO0.4 kg.
  • Pakiranje40 kom.
  • Jamstvo12 mj.
Tehnički podaci:
  • Tuner (Box)IPTV
  • BojaCrna
  • RezolucijaFull HD
  • CI slotNe
  • PVR & TimeshiftDa
  • LANDa
  • Wi-FiDa
  • Standard kompresijeH.265
Valja li ovo cemu?55eura
Beži od rokčipa - ne valja.
Ako već hoćeš kvalitetan android boks, onda traži sa Amlogic S912 ili S905x2. Dalje, gledaj da ima barem 3GB RAM.
Moji predlozi android bokseva:
  • Beelink GT1 Mini (S905x2)
  • Beelink GT1 - A (S912, sa podrškom za 4K netfliks)
  • Beelink GT1 Ultimate (S912)
  • Xiaomi Mi Box 3 ili Mi Box S (isti i jedan i drugi. ima podršku za netfliks 4K)

NAPOMENA: dotični boksovi su prilično skuplji od tih no nejm kung-fu kineza i kreću se 60-80 evra, ali je kvalitet uređaja daleko ispred tih no nejm. Inače, imam treći sa spiska već godinu dana i mogu reći da sam PREZADOVOLJAN.
Potpuno se slažem,ja sam u RH kupio Beelink GT1 Ultimate (S912),platio ga oko 100 eura ,koristim ga oko mjesec dana ni jednom nije još zaledio,ono da nemožeš ništa sa daljinskim,kažu da je amlogic procesor najbolji
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Beži od rokčipa - ne valja.
Ako već hoćeš kvalitetan android boks, onda traži sa Amlogic S912 ili S905x2. Dalje, gledaj da ima barem 3GB RAM.
Moji predlozi android bokseva:
  • Beelink GT1 Mini (S905x2)
  • Beelink GT1 - A (S912, sa podrškom za 4K netfliks)
  • Beelink GT1 Ultimate (S912)
  • Xiaomi Mi Box 3 ili Mi Box S (isti i jedan i drugi. ima podršku za netfliks 4K)

NAPOMENA: dotični boksovi su prilično skuplji od tih no nejm kung-fu kineza i kreću se 60-80 evra, ali je kvalitet uređaja daleko ispred tih no nejm. Inače, imam treći sa spiska već godinu dana i mogu reći da sam PREZADOVOLJAN.
Glavni nedostatak kod RK čipova je to šta ne podržavaju sve HW decoding opcije, šta znači da ima puno problema pri gledanje filmova i serije na kodi...
 
Последно уредено:
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
gledam se otvori golema tema za Android Box pa sakam da ve prasam kolku e dobar ovoj Box
T95Z Plus 2GB Ram 16GB memorija go koristam veke godina i 3 mesezi i sum zadovolen dali ovoj e kvaliteten ili e nekoj losa kopija
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
gledam se otvori golema tema za Android Box pa sakam da ve prasam kolku e dobar ovoj Box
T95Z Plus 2GB Ram 16GB memorija go koristam veke godina i 3 mesezi i sum zadovolen dali ovoj e kvaliteten ili e nekoj losa kopija
Velat deka glaven problem bile adapterite, t.e. 90% od korisnicite za godina - dve morale da si kupat nov adapter i slikata znaela čat-pat da zamrznuva....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom