Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
дај ги ти,,на ПП,,,инаку сталкер адреси колку сакаш)))

163.172.211.229:8000/stalker_portal/c/
reddevils.biz:8000/stalker_portal/c/

од овај вториов ми треба мак адреса
Covekot vi postavi crno na belo deka ima svoj panel ,raboti so iptv ,taka da prasaj go za mesecna ili godisna pretplata.
Ah da dobro dojdovte na Balkanot i balkanskiot mentalitet,kade sto sekogas prednost ima da se unisti i upropasti nesto.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
вчера реков,,без мак адреси!!!!! @White_Spirit или сакаш да му докажеш на хопцуп дека можеш да најдеш?????/ подари на некого.....
.ќе ти се заблагодари јавно..тоа ќе биде доволен доказ

за информација,,ја пробав оваа мак што ја објави,,кај мене не работи..ако мислиш дека работи..еве јас ќе му ја дадам на друг
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
aj sad sa vasi dodatoci dajte ljudima mac adrese
Код:
http://212.200.77.2:88/stalker_portal/c/
Toj stalker so site mac adresi go imas pistaveno pred mesec dena, ako ne se lazam, so se link vo smisol posluzete se sami :"
{"status":"OK","results":[{"login":"home","full_name":"B....... home","phone":"","account_number":"110","tariff_plan":"2","stb_sn":"042014N010877","stb_mac":"00:1A:79...................................
Toj stalker nemoze da se gleda djabe se postavuva .
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Toj stalker so site mac adresi go imas pistaveno pred mesec dena, ako ne se lazam, so se link vo smisol posluzete se sami :"
{"status":"OK","results":[{"login":"home","full_name":"B....... home","phone":"","account_number":"110","tariff_plan":"2","stb_sn":"042014N010877","stb_mac":"00:1A:79...................................
Toj stalker nemoze da se gleda djabe se postavuva .
Ma moze da se gleda, moze i u vlc ;)
Nemoj me terati da slikam sad ;)
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
вчера реков,,без мак адреси!!!!! @White_Spirit или сакаш да му докажеш на хопцуп дека можеш да најдеш?????/ подари на некого.....
.ќе ти се заблагодари јавно..тоа ќе биде доволен доказ

за информација,,ја пробав оваа мак што ја објави,,кај мене не работи..ако мислиш дека работи..еве јас ќе му ја дадам на друг
Објави ја јавно во интерес на науката:) да видиме дали кај некој ќе работи
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Pa daj podjelite neku listu da i mi ostali vidimo kako te liste rade u VLCu
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
вчера реков,,без мак адреси!!!!! @White_Spirit или сакаш да му докажеш на хопцуп дека можеш да најдеш?????/ подари на некого.....
.ќе ти се заблагодари јавно..тоа ќе биде доволен доказ

за информација,,ја пробав оваа мак што ја објави,,кај мене не работи..ако мислиш дека работи..еве јас ќе му ја дадам на друг
To je ono sto sam vec pisao, nece vam on reci kako se dolazi do mac adrese. Ja sam objavio jednu kako bih dokazao moju tvrdnju da to moze svako naci na nezasticenim stalkerima.
A sto se tice te mac adrese ona radi bez problema u vlc plejeru zahvaljujuci strucnjacima sa SF-a ;)
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
barem u spojler ad si ih stavio
pa to bilo gss media udp
Код:
http://185.81.240.126:7785/status
za gss media porte su staticne
2407
8081 panel
a zatim ko zna mozda jos na porte radu ali visoke
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
вчера реков,,без мак адреси!!!!! @White_Spirit или сакаш да му докажеш на хопцуп дека можеш да најдеш?????/ подари на некого.....
.ќе ти се заблагодари јавно..тоа ќе биде доволен доказ

за информација,,ја пробав оваа мак што ја објави,,кај мене не работи..ако мислиш дека работи..еве јас ќе му ја дадам на друг
Pozdrav, opet stavljaju mac javno i poslije tvog upozorenja.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom