Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
1 март 2017
Мислења
163
Поени од реакции
82
Последно уредено:
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Navodno posjeduju na serbian forumu,ali nije nazalost za javnost.[DOUBLEPOST=1553960639][/DOUBLEPOST]Hopcup majstore ,nisi nista upropastio...samo sam jos dosta toga od tebe naucio izmedju redaka.Radi mi tesla,exenet,diogen,art iptv...sve zahvaljujuci tebi. Da su bar svi kao ti i da dijele znanje.Zivio majstore!!!
Ja nisam nista naucio pogotovo izmedju redova :) ma trla baba lan bla bla
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Sta vas je naucio???
Da vam adresu portala i mac adrese. Po cemu se to rzalikuje od ovih sto dele liste? Oni bar salju liste na PM.
A on izbaci javno brdo mac adresi sa jednog stalkera, a gazde posle prelaze na drugaciju autentifikaciju na u/p, i naravno kraj gledanja.
Ako hoce da vas nauci stvarno nesto nek vam kaze kako dolazi do mac adresi iz tih stalkera.
Naravno da nece, jer posle vise nema cime da se hvali i vise nece zadobijati vasu paznju i lajkove.
Znaci nije njemu cilj da nekog nauci nesto vec samo da se hvali kao on nesto zna a ustvari su to obicne komande pomocu kojih vidi sve to u nedovoljno zasticenim stalkerima.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Прегледај го приврзокот 206753
Fin uradak, samo pitanje je da li ga itko posjeduje?
to je proslo vrijeme pogledajte datum to je za default usere od 1000 njih nadje pokoji i to sve ljevi tako da se neradujete bez veze[DOUBLEPOST=1553964668][/DOUBLEPOST]
Sta vas je naucio???
Da vam adresu portala i mac adrese. Po cemu se to rzalikuje od ovih sto dele liste? Oni bar salju liste na PM.
A on izbaci javno brdo mac adresi sa jednog stalkera, a gazde posle prelaze na drugaciju autentifikaciju na u/p, i naravno kraj gledanja.
Ako hoce da vas nauci stvarno nesto nek vam kaze kako dolazi do mac adresi iz tih stalkera.
Naravno da nece, jer posle vise nema cime da se hvali i vise nece zadobijati vasu paznju i lajkove.
Znaci nije njemu cilj da nekog nauci nesto vec samo da se hvali kao on nesto zna a ustvari su to obicne komande pomocu kojih vidi sve to u nedovoljno zasticenim stalkerima.
pusti default useri admin ili admin 1
proslo vrijeme nije vazno pomena zna se koje i sta je[DOUBLEPOST=1553964883][/DOUBLEPOST]ida pozdravim sav balkan bez obzira na naciju i vjersku pripadnost ,prestanite da sekoljete i da sa sjekiram i motornim pilama rijesavate problem djaba vam odupiranje svi ste buduci amerikanci sto nije ni lose nece te se vise klati nego cete se razlikovati po godisnjkoj zaradi i gdje vam djeca idu na fakultet i gdje ste bili na odmoru i niko vas nece jbati u zdrav mozak tamo iz nekog krsa ciji su roditelji bili cobani
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Член од
21 јуни 2015
Мислења
37
Поени од реакции
17
Чао на сите!
Дали се може нетфликс (netflix) за Италија?
 
Член од
30 април 2017
Мислења
31
Поени од реакции
50
pozdrav,
ako može neka ex-yu lista na pm, unaprijed hvala !!!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Sta vas je naucio???
Da vam adresu portala i mac adrese. Po cemu se to rzalikuje od ovih sto dele liste? Oni bar salju liste na PM.
A on izbaci javno brdo mac adresi sa jednog stalkera, a gazde posle prelaze na drugaciju autentifikaciju na u/p, i naravno kraj gledanja.
Ako hoce da vas nauci stvarno nesto nek vam kaze kako dolazi do mac adresi iz tih stalkera.
Naravno da nece, jer posle vise nema cime da se hvali i vise nece zadobijati vasu paznju i lajkove.
Znaci nije njemu cilj da nekog nauci nesto vec samo da se hvali kao on nesto zna a ustvari su to obicne komande pomocu kojih vidi sve to u nedovoljno zasticenim stalkerima.
I sad ce opet trebati pisati nove skripte, jbg :(
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
eeeee колку кавалери и џентлемени сме имале на форумов)))

полесно е да направиш акаунд со женско име)))) и гледаш дали има кавалери........а можеби се лажам,,,,,,,,,не е само акаундот таков)[DOUBLEPOST=1553969831][/DOUBLEPOST]кога се очекува најбрзо да излези меѓава да ја гледаме,,,,,или чекаме да одиме нa кино? :)
 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2018
Мислења
167
Поени од реакции
241
[DOUBLEPOST=1553964883][/DOUBLEPOST]ida pozdravim sav balkan bez obzira na naciju i vjersku pripadnost ,prestanite da sekoljete i da sa sjekiram i motornim pilama rijesavate problem djaba vam odupiranje svi ste buduci amerikanci sto nije ni lose nece te se vise klati nego cete se razlikovati po godisnjkoj zaradi i gdje vam djeca idu na fakultet i gdje ste bili na odmoru i niko vas nece jbati u zdrav mozak tamo iz nekog krsa ciji su roditelji bili cobani
neznam ja koje filmove ti gledas,kakve sjekire ,i tko to "mi" se kolje ovdje,brzo si zaboravio odakle si ponikao momcino,a o uvredama o krsu i cobanima necu ni komentirati,moji su roditelji iz krsa i cobani su bili "tamo neki",ajde lijepo ne dociraj previse drz se ti iptv-a i tako,sve najbolje ti zelim i uspjesan zivot.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188

Неименовани екс-Југовић је почетком деведесетих имао слично искуство као и поменути Ирачанин. Преносимо део из његовог дневника, који је својевремено био изузетно популаран на интернету.

12. август
Уселили смо се у нашу нову кућу у Канади. Тако сам узбуђен. Овде је тако лепо. Планине су прекрасне. Једва чекам да их видим прекривене снегом.

14. октобар
Канада. То је најлепша земља на свету. Лишће јој је попримило све оне дивне нијансе жуте и наранџасте боје. Возио сам кроз природу и видео пар јелена. Тако су грациозни. То су најлепше животиње на свету. Ово мора да је рај. Волим Канаду.

11. новембар
Дан сећања (канадски државни празник). Лов на јелене почеће ускоро. Не могу да замислим како неко може да убије тако дивну животињу. Надам се да ће ускоро снег. Тако је дивно.

2. децембар
Ноћас је пао први снег. Устао сам и видео све покривено белим покривачем. Изгледа као најлепша разгледница. Изашли смо напоље, почистили степенице и прилазни пут, а онда се грудвали (ја победио). Кад је прошла грталица (машина за чишћење снега с улица која снег склања са стране – прим. прев.), морали смо поново да очистимо капију. Каква дивна земља. Волим Канаду.

12. децембар
Ноћас опет снег. Опет прошла грталица и затрпала капију. Овде је прекрасно.

19. децембар
Ноћас опет снег. Нисам могао да извезем ауто да одем на посао. Овде је заиста дивно, само сам мало уморан од лопатања. Опет грталица.

22. децембар
Снег опет падао целе ноћи. Добио жуљеве од лопатања и леђа ме боле. Овај мајмун са грталицом као да се крије иза ћошка и само чека да ја очистим испред капије.

25. децембар
Срећан Божић. Још мало снега. Ако ми икад падне шака овај што вози грталицу, убићу га. Што не посипају више соли по путу, па да се пре отопи.

27. децембар
Ноћас опет снег. Не излазим већ три дана, сем што чистим снег кад год прође грталица. Не могу никуда да идем, ауто се заглавио у брду, снег испред капије, а и хладно је. Кажу да ће ноћас пасти нових 30 сантиметара.

28. децембар
Прогноза је била лоша. Пало је пола метра. Ако овако настави, неће се отопити до лета. Грталица се заглавила и тај мајмун дошао да ми тражи лопату. Рекао сам му да сам већ сломио шест лопата чистећи снег са врата што га је он набацао и замало да сам му сломио лопату о главу.

4. јануар
Најзад изашао из куће. Отишао до продавнице да купим нешто хране и кад сам се враћао, ударио колима у јелена. Округло 3.000 долара штете на колима. Те немани треба убити. Свугде их има. Што их ловци не побише јесенас...

3. мај
Одвезао кола код механичара. Невероватно колико су зарђала од те глупе соли што је посипају свуда.

10. мај
Селим се на Флориду. Не могу ни да замислим како неко нормалан може да живи у тој Канади.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom