Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 февруари 2019
Мислења
23
Поени од реакции
3
Здравејте имам нужда от сталк'р портал за маг 322 с богарски канали. Ако нјакој може да помогне да пише на лично.благодарја
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Nema ovdje kruha od kako nema Intera i Dsukija.Gazde listi mogu da odahnu malo.Nema clana na kajgani koji bi davao ritam temi,sve dosadno.
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Pozdrav svima NETFLIX acounti se dele :
-ilince
-Kamil

-Gargamel83
posle ovih 5 sto sam podelio odlucio sam jos 5 da podelim ali problem ima njih 10.
zato nebudite tuzni ako nedobijete probajte iduci put. Prvo dobijaju Prijatelji posle oni sto nesto uradili za drustvo na forumu a onda oni koj lepo pitaju.....
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Pozdrav svima NETFLIX acounti se dele :
-ilince
-Kamil
-Gargamel83
posle ovih 5 sto sam podelio odlucio sam jos 5 da podelim ali problem ima njih 10.
zato nebudite tuzni ako nedobijete probajte iduci put. Prvo dobijaju Prijatelji posle oni sto nesto uradili za drustvo na forumu a onda oni koj lepo pitaju.....

sledeci dobili
schundo13
brmm
neodoliv


jos dva acounta
 
Член од
5 февруари 2019
Мислења
45
Поени од реакции
72
Jel zna neko, dal postoji koji iptv player koji daje mogućnost da kad u nekoj listi gledaš video on demand bez prijevoda da se spojiš na open subtitles i downloadaš titlove pa da idu s filmom/serijom?
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
@Albert Trotter Mislim da takvi iptv player ne postoji...bar ja nisam do sad sreo....To ti je kod KODI ili one aplikacije za filmove i serije kao CINEMA HD....etc....
 
Член од
2 февруари 2018
Мислења
15
Поени од реакции
4
Postovani totaliptv

ako je moguce dobiti acount za netflix bio bih Vam zahvalan.

U zdravlje,
Raco
 

Kajgana Shop

На врв Bottom