Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Filmove i druge stvari nisu mjera.
Nogomet live je vazan.Kada tu steka mozes listu zaboravit.
Za to trebam najmanje 24 h,48 h je bolje
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Liste uzmeš za za vikend gde je najveće opterecenje,sport kad je udaran termin i test je tu.............
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
167
Поени од реакции
241
neznam što ste toliko navalili na tog drugara Adnana , on vam barem daje test liste pa još vam nije dovoljno da gledate barem dva dana đabe , ko nije zadovoljan malim stvarima , velikih netreba ni da dobije . pozz svima
nasta je spala kajgana na test liste znj kategorije od nekog "drugara" adnana :angel:,,,hahah pa otvori se provalijo.,,,,,i jos ti kao znacajno u u obranu stajes .....:popce:,pa nebo ti jebem jesi ti imao kad od internationala listu da ju gledas po 2 godine i jos od par pravih ljudi minimum po 6 mjeseci pa nadalje,,
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
ajme vanko123 i ti se ulizio nekome u guzicu i to sve zbog liste , izgleda da nisi bas bistre glave , neznas da citas post koji sam ja napisao , nema veze , sto se tiče intera nije samo on meni davao liste , pitaj ga koliko listi sam mu ja dao , i nettv ključeve
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
ja vanko123 nemam drugare zbog listi , ja volim sanjima popričati i mozda kad se sanjim i sresti u zivo ako bude prilike , zato sam tu na forumima da upoznajem drugove a ne zbog listi
 
Член од
5 февруари 2019
Мислења
45
Поени од реакции
72
Slažem se s jurom.
Hvala svima od kojih sam dobio liste i hvala svima onima koji dijele liste drugima.[DOUBLEPOST=1549960163][/DOUBLEPOST]Inače ja dosada koristio brdo plaćenih listi, od next gena, reddevila, tvvieta, geniptva, nove iptv, twobrothersa, itd...imam i sad dvije koje plaćam jer sam lud za sportom, al svejedno sanjarim o nekoj listi sa nekolicinom odabranih 4k sportskih kanala, jer nema ljepšeg osjećaja nego kad gledaš neku utakmicu, a ono milina od slike.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom