Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2019
Мислења
45
Поени од реакции
72
Istina, javno objavljene liste uvijek završe po čitavom svijetu i onda nakraju nitko ne gleda jer neki pametnjaković to podijeli na 20 raznih foruma...
Evo, ja javno obećajem da ako mi itko pošalje neku listu koja ima pokoji 4k sportski kanal da ista ostaje kod mene, štoviše još mu preko paypala uplatim za piće :ајнапиво:
 
Член од
8 март 2012
Мислења
343
Поени од реакции
448
Imas PP


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Hvala na listi! LP[DOUBLEPOST=1549529957][/DOUBLEPOST]
Istina, javno objavljene liste uvijek završe po čitavom svijetu i onda nakraju nitko ne gleda jer neki pametnjaković to podijeli na 20 raznih foruma...
Evo, ja javno obećajem da ako mi itko pošalje neku listu koja ima pokoji 4k sportski kanal da ista ostaje kod mene, štoviše još mu preko paypala uplatim za piće :ајнапиво:
:LOL::LOL::LOL: Jako je
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
163
Поени од реакции
214
a što bi ti sinisa036...ajde da ti pomognemo,jer si stari forumaš.....[DOUBLEPOST=1549494368][/DOUBLEPOST]tamu si nekoj,kako i preko čega ih gledaš,da i mi naučimo....[DOUBLEPOST=1549494737][/DOUBLEPOST]neću slikati,ali zna li tko za red/moviesHD...ili ostale boje....?
Smaraš prika,mnogo si dosadan,nebitan si u cijeloj priči i tvoj osvrt na kratke crtice iz života iptv svijeta i sta si ti kupio a sta ne, moderator te upozori da spamaš forum ,ali ti ni ne uvidjaš da si kriv ,zapita se čovjek vrijedi li te upozoravati uopće.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Smaraš prika,mnogo si dosadan,nebitan si u cijeloj priči i tvoj osvrt na kratke crtice iz života iptv svijeta i sta si ti kupio a sta ne, moderator te upozori da spamaš forum ,ali ti ni ne uvidjaš da si kriv ,zapita se čovjek vrijedi li te upozoravati uopće.
ако имаш само 10 постови,не си нов форумаш,,гледам имаш добро набљудување на цела ситуација))
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Код:
http://mixbox.restposten-berlin.de:25461/get.php?username=GC4MN1pGZe&password=KTZOIuvgoa&type=m3u
http://mixbox.restposten-berlin.de:25461/get.php?username=aFhfzKybQD&password=TFORv0FPt1&type=m3u
 
Последно уредено:

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Ovo mene nervira:

Napravim listu da gleda nas narod a lista zavrsi ko zna gde i gledaju je svugde po svetu osim kod nas.
:) mozes resite da zablokiras ostale zemje opcija na panel.. zablokiraj nepotrebene zemlje ostavi ex yu i resito ;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Код:
http://mixbox.restposten-berlin.de:25461/get.php?username=GC4MN1pGZe&password=KTZOIuvgoa&type=m3u
http://mixbox.restposten-berlin.de:25461/get.php?username=aFhfzKybQD&password=TFORv0FPt1&type=m3u

Bicu ti zahvalan za jednu takvu dobru listu, ali i sa domacim kanalima, na PM.
Taman sam je pohvalio, a ona stala.
Ovako javno objavljene liste su bacene liste.
 
Член од
5 февруари 2019
Мислења
45
Поени од реакции
72
A najsmješnije je što pola ovih usera te liste koje je na slici poslao "White_Spirit" zapelo na kanalima za odrasle :lolzz:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
Ovo mene nervira:

Napravim listu da gleda nas narod a lista zavrsi ko zna gde i gledaju je svugde po svetu osim kod nas.
svi znamo da si nekoliko puta pokušao da nam pomogneš da imamo što gledati i hvala ti na tom.ali nekima je stvarno teško objasniti šta je poenta.ima li smo priliku,ali nismo je znali iskoristiti zahvaljujući pojedincima.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ovo mene nervira:

Napravim listu da gleda nas narod a lista zavrsi ko zna gde i gledaju je svugde po svetu osim kod nas.
Uzalud druže, lista ti odmah završi na house i na raznim forumima gdje levati hoće da dobiju poneki like i kredit za postavljenu listu. Izgleda da dijaspora više lovi besplatne liste nego raja na Balkanu.

Poput ovog na postu iznad....
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom