Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Puno puta se ovdje zezamo kao fol serveri stekaju ma jok nista ne steka ako imas barem osnove.
1.Izabrati optimalan pleyer za listu.
2.Ne javna lista nikako.
3.Da gazda liste nije gore ako je moguce.
4.Lista ima vise servera izabrati za vase podrucje optimalan server.
(nece svakom odgovarat server za njegovo podrucje)
primjer:Stavite geniiptv jedan kanal recimo SK1 na vise servera, imaju oni brdo toga vidjet cete razliku naravno pleyer igra tu istu ulugu(na nekim ce vam prebacivat kanal,na nekim stucat,i zadnje mozda neznate server naziv, a on bi vam odgovarao ko kad uskocite u svoj broj odijela hahahah.Dobar server i dobar pleyer i sreca ako nemas znanja:angel:
(mi koji dijelimo liste nazalost nemozemo na nista od toga utijecat kad vam dajemo listu)
 
Член од
21 ноември 2018
Мислења
31
Поени од реакции
38
Dobro jutro :)
Panelu ima tu dosta uvjeta nakraju, kao i net nekome kome zna stekat navecer. Nazalost neznam koliko ljudi uopce cuva i pazi na ono sto dobije.
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Puno puta se ovdje zezamo kao fol serveri stekaju ma jok nista ne steka ako imas barem osnove.
1.Izabrati optimalan pleyer za listu.
2.Ne javna lista nikako.
3.Da gazda liste nije gore ako je moguce.
4.Lista ima vise servera izabrati za vase podrucje optimalan server.
(nece svakom odgovarat server za njegovo podrucje)
primjer:Stavite geniiptv jedan kanal recimo SK1 na vise servera, imaju oni brdo toga vidjet cete razliku naravno pleyer igra tu istu ulugu(na nekim ce vam prebacivat kanal,na nekim stucat,i zadnje mozda neznate server naziv, a on bi vam odgovarao ko kad uskocite u svoj broj odijela hahahah.Dobar server i dobar pleyer i sreca ako nemas znanja:angel:
(mi koji dijelimo liste nazalost nemozemo na nista od toga utijecat kad vam dajemo listu)
Ako je lista dobra nebitno je koji player
 
I

ilijao88

Гостин
Puno puta se ovdje zezamo kao fol serveri stekaju ma jok nista ne steka ako imas barem osnove.
1.Izabrati optimalan pleyer za listu.
2.Ne javna lista nikako.
3.Da gazda liste nije gore ako je moguce.
4.Lista ima vise servera izabrati za vase podrucje optimalan server.
(nece svakom odgovarat server za njegovo podrucje)
primjer:Stavite geniiptv jedan kanal recimo SK1 na vise servera, imaju oni brdo toga vidjet cete razliku naravno pleyer igra tu istu ulugu(na nekim ce vam prebacivat kanal,na nekim stucat,i zadnje mozda neznate server naziv, a on bi vam odgovarao ko kad uskocite u svoj broj odijela hahahah.Dobar server i dobar pleyer i sreca ako nemas znanja:angel:
(mi koji dijelimo liste nazalost nemozemo na nista od toga utijecat kad vam dajemo listu)
Svaka cast na ovome, to je upravo ono sto mnogi ne znaju kad im se da neka lista, nismo mi krivi ako nekome mooozda ne radi ili stuca ili preskace... U potpunosti se slazem sa tobom
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Pitanje opet :) imam resiver topal valjda je neki albanski trazi mi id i pin za loganje naravno nemam...pokusao sam ga flesovati ali mi nepoznaje usb ono reset dugme nema na boxu u postavkama androida su sakrili mnogo toga nazalost...zna li tko rjesenje ili ga moram baciti?
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
ma nije tako los covek samo malo je pijan tada radi gluposti jedan put je dal Sota 20 evra tako bez da trazi nista.
Nije poenta jeli neko los ili nije,ili tacnije receno jeli neko uradio nesto lose ili ne.Poenta je sto to lose svuda u svetu je definisano kao lose najgoreg, najmizirenijeg tipa.I to je najveci problem.Svaki covek u normalnom stanju (nije pijan ili nije pod stresom,nervozom i frustracijom) neispoljava lose osobine.To neznaci da ih nema, nego ih kontrolise i suzbija.Kad ta kontrola ispadne iz svog koloseka, na delu se pokaze kakvim sadrzajem su ispunjene te lose osobine.Znaci pokazuje se kakvog tipa losih osobina neko nosi u sebi i u datom trenutku nekog afektivnog stanja iste ispoljava.E to je istinski i opasan problem.Covek koji nosi u sebi takve mracne osobine(etno-klero-nacionalnu mrznju) je vrlo opasan pojedinac.Istorija je pokazala da kad se u drustvu etablira etno-klero-nacionalisticko ludilo, na sto su sve spremni takvi pojedinci.Civiizovan covek, ako je covek, moze imati lose osobine,zato je i covek, ali njemu nije svojstveno da ima takve i slicne primitivne i mizerne osobine.Tu razliku svaki covek mora praviti i razumeti.Za takve stvari nepostoje opravdanja i isprike.
..........................
Zato je i zapisano, kad covek govori o drugima, ustvari govori o sebi.Sta je ovaj pojedinac govoreci o drugome, ustvari rekao i govorio o sebi? Odgovor mislim da svako zna.
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
206
Поени од реакции
41
[DOUBLEPOST=1547989893][/DOUBLEPOST]AFG AF ALBANIA ARAB BE BR BG CA CN CZECH DK EX-YU FR DE GR HU IN IR IT IL JAPAN KOREA LATINO MACEDONIA NL PK PL PT ROMANIA RUS ES SE SW TH TR UK US SLO + VOD

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom