Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Sretna nova godina svima koji slave i ako moze exyu lista na pp.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
dobro jutro svima
vec par dana imam problem sa ottplayerom na smart tv,samo buferuje nikako da pokrene listu.Dok na vlc playeru normalno rade.Probao i kod kolege sa svojim akountom ista stvar.Zanima me ako jos neko koristi ottplayer dali ima isti problem...hvala
 
I

ilijao88

Гостин
dobro jutro svima
vec par dana imam problem sa ottplayerom na smart tv,samo buferuje nikako da pokrene listu.Dok na vlc playeru normalno rade.Probao i kod kolege sa svojim akountom ista stvar.Zanima me ako jos neko koristi ottplayer dali ima isti problem...hvala
taj problem sam i ja imao u početku... ali probaj u podešavanjima da središ nešto... zaboravio sam šta sam čačkao tad i proradilo je sve kako treba... vidi sa @Sota ili sa nekim ko ima više iskustva sa tim aplikacijama
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
dobro jutro svima
vec par dana imam problem sa ottplayerom na smart tv,samo buferuje nikako da pokrene listu.Dok na vlc playeru normalno rade.Probao i kod kolege sa svojim akountom ista stvar.Zanima me ako jos neko koristi ottplayer dali ima isti problem...hvala
Ako je do podesavanja? Poslao sam ti na Pm kako da podesis OttPlayer

Pozdrav
 
Член од
14 август 2010
Мислења
787
Поени од реакции
506
dobro jutro svima
vec par dana imam problem sa ottplayerom na smart tv,samo buferuje nikako da pokrene listu.Dok na vlc playeru normalno rade.Probao i kod kolege sa svojim akountom ista stvar.Zanima me ako jos neko koristi ottplayer dali ima isti problem...hvala
Kaj mene sve e vo red so ott player raboti normalno
 
Член од
14 август 2010
Мислења
787
Поени од реакции
506
Treba da stikliras koga na nivnata strana se loiras da stavis liata treba da go stikliras uredot odnosno televizorot za da ti ja prepoznae listata inace ke imas problemi kako sega sto imas.....
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
I kod mene ista stvar sa ottplayerom jel mozes i meni poslati kako da uradim podesavanje, pozz
Poslano

Samo da pitam

Kad ste stavili listu na sajtu Ottplayer.es dal kad startujete OttPlayer na Tv-u imate li listu sa kanalima? Ujedno kad stavite listu na sajt ima dole opcija da izaberete uredjaj kad kliknete na Select pokaze vam uredjaje i vi stiklirate uredjaj koji ste odredili za vas tv zatim kliknete na save... ujedno mozete kad je lista stavljena vidite istu i idete pokraj vase liste sa desne strane na settings kad vam se otvori ta opcija stiklirate vas uredjaj i kliknete na save .... jos da dodam kad je lista ako je? Na vasem Tv-u kliknite na crveno dugme na vasem daljinskom od Tv-a za refresh
Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
sve je to odradjeno...listu ocita normalno ali buferuje kanal par minuta i onda eror. ..ottplayer koristim vise od godinu dana tako da znam sve oko ubacivanja listi ,stikliranje device i tako to. ..ubacivo sam i druge liste isto se desava ..vjerovatno je nesto do aplikacije
sad instalirao app na mobitel- android radi normalno
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom