Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Heh...., zalosna je cinjenica da se niti jedan od "nasih provajdera" nije sjetio u ovo blagdansko doba staviti jednu pisljivu listu sa par konekcija za ljude koji nemaju sta gledati, ako nista kao reklamni stos, mozda bi je neko poslije i kupio.
Uz casne izuzetke, luc+luc prosli uskrs i saso ovu i proslu novu godinu, nisu se bas nesto iskazali.
Doduse, ovo je moj osobni stav po pitanju toga, ne znaci da sam u pravu.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ima i gorih.Daje test na 3 sata i svaki kanal mozes gledati samo 4 min.
Meni 10 sek dosta
Heh...., zalosna je cinjenica da se niti jedan od "nasih provajdera" nije sjetio u ovo blagdansko doba staviti jednu pisljivu listu sa par konekcija za ljude koji nemaju sta gledati, ako nista kao reklamni stos, mozda bi je neko poslije i kupio.
Uz casne izuzetke, luc+luc prosli uskrs i saso ovu i proslu novu godinu, nisu se bas nesto iskazali.
Doduse, ovo je moj osobni stav po pitanju toga, ne znaci da sam u pravu.
Nista ti ne brini prijatelju ja sam cio prvi mjesec na godisnjem izreklamirat cemo ih mi po duz i popreku sad hahahah samo dugmici ce im ostat u februaru hiihhiih
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
novogodišnji-nije baš za ovde

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour (2018) 1080p NF WEB-DL 6CH 2.1GB
https://www.youtube.com/watch?v=wyK7YuwUWsU
Movie Title: Taylor Swift: Reputation Stadium Tour (2018)
Director: Paul Dugdale
Stars: Taylor Swift, Kristian Bush, Camila Cabello
Release Date: 31 December 2018
Genres: Music
Format: MatRoska (Mkv)
File Size: 2.1GB
Resolution: 1920x800
Runtime: 02:05:29
Language: English
Subtitles: English [Softcoded] - Muxed
Encoder: MkvCage (MkvCage.Com) Team
Source: 1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-NTG
torr.
https://www.mkvcage.ws/torrents/Taylor.Swift.Reputation.Stadium.Tour.2018.1080p.NF.WEB-DL.MkvCage.ws.mkv.torrent
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Хехехе...Има едни "наши" даваат тест 24h за 100 ден (стотче)...Значи има лига шампиони си платиш "стотче" и уживаш .:D
Test se znae zosto se zima.Ako padneme na toa nivo so test lista da se gleda nesto....znaci ne sme za ovaa tematika.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Test se znae zosto se zima.Ako padneme na toa nivo so test lista da se gleda nesto....znaci ne sme za ovaa tematika.
Е, така јет !
Финтата е во тоа што....кога сакаш можеш да си нарачаш, можеш тоа да го правиш колку пати сакаш, само и опнеш по стотче и тераш...:D
Пример:
Се враќаш касно од работа има утакмица( нашиве не пренесуваат) 100 ден. и ајт...:D
P.S. Вакво нешто мислам дека не постои ни во странство...мозоци сме !!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom