Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dva brata je najvise server razocarao ove godine server koji je obecavao najvece razocarenje 2018 godine.Najveci doseg mu je je sam u kuci 1 i 2 u videoteci stvarno za poludit server koji nikom ne preporucam da kupi.

Top server 2018 kojem jednostavno ne mogu naci manu koji ima preko 500 radio stanica,super videoteku titlovanu,odlican odaziv kanala,sve pokriveno fenomenalno od sporta,crtica,filmskih,lokalnih,dokumentarnih itd... programa.

To je server diogen.online
Neznam ko je gazda servera ali da danas kupujem listu uzeo bi nju server koji ima apsulutno sve.Svaka cast gazdi servera tako se radi posao
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Dva brata je najvise server razocarao ove godine server koji je obecavao najvece razocarenje 2018 godine.Najveci doseg mu je je sam u kuci 1 i 2 u videoteci stvarno za poludit server koji nikom ne preporucam da kupi.

Top server 2018 kojem jednostavno ne mogu naci manu koji ima preko 500 radio stanica,super videoteku titlovanu,odlican odaziv kanala,sve pokriveno fenomenalno od sporta,crtica,filmskih,lokalnih,dokumentarnih itd... programa.

To je server diogen.online
Neznam ko je gazda servera ali da danas kupujem listu uzeo bi nju server koji ima apsulutno sve.Svaka cast gazdi servera tako se radi posao
Osim toga, covjek se potrudio da ima unificirane logoe i EPG za skoro sve bitnije kanale, kao i rezervne strimove za ove najbitnije. Lista izgleda pregledno i na MAG-u i u Perfect Playeru ili bilo kojem drugom playeru, nema veze kako je gledas. Potpisujem.
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Dva brata je najvise server razocarao ove godine server koji je obecavao najvece razocarenje 2018 godine.Najveci doseg mu je je sam u kuci 1 i 2 u videoteci stvarno za poludit server koji nikom ne preporucam da kupi.

Top server 2018 kojem jednostavno ne mogu naci manu koji ima preko 500 radio stanica,super videoteku titlovanu,odlican odaziv kanala,sve pokriveno fenomenalno od sporta,crtica,filmskih,lokalnih,dokumentarnih itd... programa.

To je server diogen.online
Neznam ko je gazda servera ali da danas kupujem listu uzeo bi nju server koji ima apsulutno sve.Svaka cast gazdi servera tako se radi posao
ja sam vlasnik
 

Kajgana Shop

На врв Bottom