Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 март 2018
Мислења
5
Поени од реакции
0
Zdravo!
Prvi put se javljam na ovaj forum. Odličan je, mnogo mi se dopada. Ako može neko da mi kaže za dobar alat za skeniranje, ili da mi pošalje kompletan fajl sa MAC tipa: 00:1a:79:2a:00:00. Pošto sam novi, nadam se da će mi neko pomoći. Mnogo HVALA.
I ako može dobra lista na PP. Hvala
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Zdravo!
Prvi put se javljam na ovaj forum. Odličan je, mnogo mi se dopada. Ako može neko da mi kaže za dobar alat za skeniranje, ili da mi pošalje kompletan fajl sa MAC tipa: 00:1a:79:2a:00:00. Pošto sam novi, nadam se da će mi neko pomoći. Mnogo HVALA.
I ako može dobra lista na PP. Hvala
vlc najbolji alat za skeniranje
 
Член од
7 декември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
3
[QUOTE = "ivperisb, post: 8565636, član: 105181"] Neka zokiniko napusti vaš paypal račun. Želim da vam pivo plati za vaš rad i pomogne ljudima koji su samo na popisu (poput mene) da nisu kod kuće! [/ QUOTE]I ja cu drage volje donirati kreatoru liste putem pay pala , ako bih bio te sreće i pošalje na poruku kao i tebi.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
93
Поени од реакции
62
Losmi Hvala N objasnjenju i upravu si jeste md5 znaci nista ne mogu da uradim bar imam restream linkove od kanala posto skidam im baze podatke ali mislio sam i u portalu da udjem ;)[DOUBLEPOST=1545940041][/DOUBLEPOST]imam pristup vise db[DOUBLEPOST=1545940410][/DOUBLEPOST]ako treba albanski i filmovi sa nemacki prevod ova baza je puna u video klub dacu gratis na pm kome treba
 
Последно уредено:
S

sve za iptv

Гостин
Nije moguce.
To nije base64 nego md5.
isto tako to nije enkripcija nego hash-ovanje.
To nije reverzibilni proces jer se dosta podatka izgubi prilikom hash-ovanja

Da ti docaram.
md5(tecanic)=616F88706B86D78D370C2EBC33F19B7C

md5(tecanic+tecanic+tecanic)=4D7C09DBDEBFFE5EFC925F523E61914E

Kao sto vidis md5 je uvijek 32 karaktera i sadrzi slova i brojeve(a-z, 0-9) a ne zavisi od duzine text-a koji moze biti i citava knjiga ------> (podaci se gube prilikom hash-ovanja)

Sad postoje alati koji bukvalno rade sa bazom podataka ( imaju ogromanu bazu iliti dictionary) u kojoj se nalaze originalne i hash-ovane rijeci i uporedjuju pa ako pogode pogode.

Mogucih kombinacija ima 2^128 =340282366920938463463374607431768211456 :eek: pa ti vidi
Sad ako razmisljas pa postoji vise rijeci na svijetu nego md5 hash-ova.
To je tacno i znaci da 2 ili vise rijeci mogu da imaju isu vrijednost hash-a :(
Prema tome ako i pogodis rijec pitanje je da je to prava rijec a mozda i ta rijec je prethodno nekako enkriptovana ili cak hash-ovana nekim jos jacim algoritmom (sha256 ili slicno)....

To se u pravilu stalno radi sa lozinkama jer samo krajnji korisnik zna svoju lozinku.
U bazi provajdera ona se ne cuva, tako da ako slucajno zabravis svoju lozinku ne mozes da saznas istu nego samo mozes da je promjenis ukoliko imas pristup mail-u sa kojeg si se registrovao.
Tako je tvoja privatnost zagarantovana a i provajder se ogradjuje od tebe.

Nadam se da sam pomogao
LP
Evo da se ovom prilikom zahvalim na tvom radu i svim scriptama koje si napravio i dao ljudima na koristenje, koje su jos i danas jako dobri alati ko ih zna koristiti ! Kratko i jasno veliki si znalac i respekt , mislim da dosta njih (hakera) moze naucit od tebe ! Stvarno ne koristim nista ali ko se malo razumije u alate i ako je iskren trebo bi da ti oda pocast jednim hvala !
Niko bitan sam u svemu ali kad procitam za sta ljudi se zahvaljuju mislim da ti zasluzujes hvala od 90% clanova , izostavimo vlasnike panela i restremere :)
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Ако мислиш на филмот уште во кино се прикажува и го нема на интернетов.
изгледа на него мисли))

топло ја препорачувам новата серија БЕСА
 
Последно уредено:
Член од
13 декември 2018
Мислења
124
Поени од реакции
4
Kanali poland 28/12/2018

click here


Kanali Albania 28-12-2018

click here



Kanali AL + Ro + Hu + Gr + Cz + Poland 28-12-2018


click here


Kanali HU+AL+RO+RU+PL+GR 28-12-2018



click here


kanali Russia + Romania + Poland + hungary + Scandinavia + Czech + Greece + denmark + Albania 28-12-2018


click here



Kanali Albania + Russia + Romania + Poland + hungary + Scandinavia + Bosnia + Serbia + Czech + Greece + denmark + world 28-12-2018

click here


Kanali ex-yu + Albania+ bulgaria + Romania + denmark + Latvia + Lituania + slovenia + serbia + hungary + Poland + Czech + Russia 28-12-2018

click here
 
Член од
15 септември 2015
Мислења
104
Поени од реакции
113
zdravo decki.. sakav da ve prasam, mozda nekoj znae.. porano imase app na desktop kako moja tv , mk kanali i drugi... dolgo vreme ne rabotat veke.. imali uste takvi app, i ako ima moze li da spodelite ?? fala vi ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom