Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Mozda sam propustio, ima li u nekoj listi Superstar kanal iz MTS IPTV ponude? Ne trebaju mi slike ovih "kurcevitih" vec info u kojoj listi se moze naci kanal
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
desilo se to da nikad necete doči pameti ,da neradi exe net ,pošto ga objavite javno i to sa još svima portovima na kojih ide , ima tu puno onih koji nadziru sta se desava i sa njihovim iptv uslugama i net provajderima , zato pamet u glavu i saljite ljudima na pm a ne ovako javno , jer to ide po svima forumima na svjetu i nije cudo da nebih procurile vjesti do vlasnikov tih listi sto se tu salju na forum[DOUBLEPOST=1545214669][/DOUBLEPOST]i ja sam sam to uradio pre neki dan i odmah je bilo to zaključano sto sam postavio , zato nista vise javno nestavljam , eto dosao ja ka pameti hehe
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
u smuslu sta se desilo tochno.
Exenet i tako otvori te portove radi vlastite reklame, objavljivali vi njih ili ne oni ce u jednom trenutku stati, to smo vec odavno apsolvirali.
Ima jos puno UDP statusa koji su aktivni, flussonica i astri, jbg, sto su se svi navadili na taj exenet "k'o dijete na aslamu" kako bi rekli u Bosni.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Exenet i tako otvori te portove radi vlastite reklame, objavljivali vi njih ili ne oni ce u jednom trenutku stati, to smo vec odavno apsolvirali.
Ima jos puno UDP statusa koji su aktivni, flussonica i astri, jbg, sto su se svi navadili na taj exenet "k'o dijete na aslamu" kako bi rekli u Bosni.
to druze je sve jedno da pitas svoja zena zasto hoce da gleda bas Kino TV HD kad svaki film ko daje ova tv moze da se skine ot bilo gde .Ajde odi ja pitaj i sam ce razumses otgovor na tvoje pitanje.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom