Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
pozz,ima li neko ex yu listu stabilnu,da nije javna,ne za mene,ja imam zahvaljujuci jednom clanu ovdje,treba mi za prijatelja.Ja sto nadjem u ponekom dreamboxu ili kratko traje ili su strane
Zao mi sto se ponizih javno zbog trazenja liste koja nije javna.Samo JEDAN od VELIKIH ovdje,je zaista VELIKI,a on ako procita,prepoznat ce se.Listu mi je dao sa svog servera u januaru i zatrazio da ga ne hvalim javno_Ovi ostali tzv hakeri sto daju liste samo da bi ih neko hvalio,hvala Bogu pa mi je nikad ni dali nisu.Post iznad bi rado izbrisao ali nemoze
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Gru
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Zao mi sto se ponizih javno zbog trazenja liste koja nije javna.Samo JEDAN od VELIKIH ovdje,je zaista VELIKI,a on ako procita,prepoznat ce se.Listu mi je dao sa svog servera u januaru i zatrazio da ga ne hvalim javno_Ovi ostali tzv hakeri sto daju liste samo da bi ih neko hvalio,hvala Bogu pa mi je nikad ni dali nisu.Post iznad bi rado izbrisao ali nemoze
Kako nisi dobio, pa ljudi djele po 325 listi dnevno :D Aj ako se nisi snašao javi, naće se neka valjda da radi - iskreno nemam pojma šta imam jer me to sve manje interesuje.
 
I

ilijao88

Гостин
Zao mi sto se ponizih javno zbog trazenja liste koja nije javna.Samo JEDAN od VELIKIH ovdje,je zaista VELIKI,a on ako procita,prepoznat ce se.Listu mi je dao sa svog servera u januaru i zatrazio da ga ne hvalim javno_Ovi ostali tzv hakeri sto daju liste samo da bi ih neko hvalio,hvala Bogu pa mi je nikad ni dali nisu.Post iznad bi rado izbrisao ali nemoze
imaš poruku. pozzz :)
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Преку SImpleTV имав Арена 1,2,3,4 .. сега не работат.. има некој плејслиста за Арена каналите само ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom