Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
@Ilija88
Sad gledam pravila na svenase.com, uslov je da skupis 5 poena na bazi lajkova i kvaliteta posta,da nesto znas to bi zaradio za dan,znas izgleda samo laprdati
 
I

ilijao88

Гостин
@Ilija88
Sad gledam pravila na svenase.com, uslov je da skupis 5 poena na bazi lajkova i kvaliteta posta,da nesto znas to bi zaradio za dan,znas izgleda samo laprdati
Ma kako god, ja da visim danonoćno na forumu nemam baš toliko vremena za gubljenje da bih osvajao nekakve poene i da bi se neko udostojio da ti ih da, smešno, to mi se ne sviđa i kraj priče.
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Ma kako god, ja da visim danonoćno na forumu nemam baš toliko vremena za gubljenje da bih osvajao nekakve poene i da bi se neko udostojio da ti ih da, smešno, to mi se ne sviđa i kraj priče.
da laprdanje je jaca strana pa covjece to ti je samo 5 pojene a 3 pojena si dobio cim si se registrovao pa ti laprdaj i buci ko june samo to I znas[DOUBLEPOST=1529939509][/DOUBLEPOST]
tijesi se bice ti lakse hahahah
haha za sta da se tjesim nerazumijem?
 
Последно уредено:
Член од
29 јануари 2018
Мислења
40
Поени од реакции
41
Pozdrav dobrom narodu,nego bezveze se prepucajete.Neka svako radi sta misli da je najbolje,nekom je dobar ovaj forum nekom onaj ljudi sve je to normalno samo kad su ljudi ok.Treba uzivati u svjetskom,hladnom pivu itd... (y)
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Pozdrav dobrom narodu,nego bezveze se prepucajete.Neka svako radi sta misli da je najbolje,nekom je dobar ovaj forum nekom onaj ljudi sve je to normalno samo kad su ljudi ok.Treba uzivati u svjetskom,hladnom pivu itd... (y)
Ma cekam ja susred Serbia-Brazil pa nedaj boze da pobedi videces ti sta ce se pije tada.hahaha
 
Член од
13 март 2018
Мислења
11
Поени од реакции
7
Odlično, pokloni mi.
EDIT: Poklonjeno, hvala lepo!:aplauz:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom