Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
ha ha pa kaj niv drug napon koristat zatoa rabotat kaj nas slaba e strujata 210-212v Zatoa ne rabotat
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Код:
http://g5.club-server.co:25461/get.php?username=jessica&password=1234&type=m3u
Pozdrav
 
Член од
4 април 2018
Мислења
28
Поени од реакции
7
Sam san nabavio liste s 3 različita servera, i sinoć idem gledat utakmicu na areni, svake 2 minute je blokavalo na sva 3 servera. Računam možda je nešto do arena idem na BT sport, blokaje i tamo. Bein sport i tamo blokaje. Idem vidjeti jeli meni to interneta, internet radi dobro. Idem vidjeti koliko je ljudi na serveru. Na sva 3 sam ja sam.

Pa jeli moguće da prodaju ljudima takve liste, nemožeš ni utakmicu pogledat? Mislim da onaj tko se jednom zezne i to kupi više se ne vrati nakon isteka pretplate
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
MOLIO BI ZA STABILNU LISTU NA PP :) NEVJERUJEM DA CU JU DOBITI AL AJDE DE....
 
Член од
28 март 2018
Мислења
8
Поени од реакции
0
dobar den drustvoi pozdrav do site,dali moze nekoj da mi ja prati tolku spomenuvanata bitka na pm da vidam i jas sto e toa?...
imam samo edna lista koja mi ja dade penelrazarac pred 10 dena i raboti seuste perfvektno
fala odnapred
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
dobar den drustvoi pozdrav do site,dali moze nekoj da mi ja prati tolku spomenuvanata bitka na pm da vidam i jas sto e toa?...
imam samo edna lista koja mi ja dade penelrazarac pred 10 dena i raboti seuste perfvektno
fala odnapred
pa dosta ti e edna. ima luge koj nema niedna :) a ti sakas uste edna bog da cuva.. daj mu purst on bara cela raka :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom