Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

D

Dreambox820

Гостин
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
maki,mogu ti ja ulepšati večer,ali nit sam te spomenuo,niti bilo što....zato...pokaži nešto konkretno,a ne piši bez veze,ti si faca.....dao si velikoumnu misao....stvarno jadno,na što je spao ovaj forum,uvlaćenje u guzicu,i provociranje...na čast vam bilo....
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
maki,mogu ti ja ulepšati večer,ali nit sam te spomenuo,niti bilo što....zato...pokaži nešto konkretno,a ne piši bez veze,ti si faca.....dao si velikoumnu misao....stvarno jadno,na što je spao ovaj forum,uvlaćenje u guzicu,i provociranje...na čast vam bilo....
Forum je zezanje pa tako i gledam ovde,ti prodajes te liste pa svatas ozbiljno,meni secka ova lista pa resio tebe malo da jebavam a vidim bas se pravis pametan ovde pa da ubijem vreme :)
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
nemoj ubijati vreme,ubij sebe.....uštediti ćeš na vremenu.....pozdrav,ljudima.....
 
J

jakovdi

Гостин
Ja nisam expert ali i nisam ni neki totalan pocetnik u ovo skeniranje,tu nikad ne sam trazio liste od nikoga osim savete za combo i skeniranje.
To sta sam nashao podeljit cem na prvi tri clanove koje se jave na temu ili na pm.
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom