Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 мај 2010
Мислења
58
Поени од реакции
40
Фала Сашоданиел за одличната листа .Се нај убаво и весели празници.:aplauz:
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Prijatelju!Ti mora da si kao mali jako volio slikovnice.A kao malo veci garant bio istaknuti clan foto-sekcije u tvojoj skoli.Zatrpa nas,brate,ovim tvojim "izlozbama".Mozda,za promjenu,da postavis nesto za gledanje od toga sto slikas.Da razveselis malo narod bar u ove praznicne dane.Sevapa bi zaradio.
Pozdrav!
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Stavi govor bar na 50% tako nista ne cujes ili imas neki problem sa zvukova kartica,e kod mene sve ide Dolby Pro Logic i kad pustim i 4k televizor se prenosim u neko drugo izmerenije.E sinoc sam gledal Real na Viasat ULTA vse jedno si na stadion.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Prijatelju!Ti mora da si kao mali jako volio slikovnice.A kao malo veci garant bio istaknuti clan foto-sekcije u tvojoj skoli.Zatrpa nas,brate,ovim tvojim "izlozbama".Mozda,za promjenu,da postavis nesto za gledanje od toga sto slikas.Da razveselis malo narod bar u ove praznicne dane.Sevapa bi zaradio.
Pozdrav!
Poslao i razveselio ;) ja te liste ne gledam ... mada ima ljudi koji ih gledaju i dobro je tako.... saljem od mene odabranim ljudima od 1 pa na dalje konekcija ... isto tako od sta znam 1-dnog mjeseca pa do 18 mjeseci validna lista itd ... ja to ne cuvam da mi skuplja prasinu....
Pozdrav za tebe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom