Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
evo jedna prepiska,za one koji ne vjeruju...."
Pozz, samo da ti kažem da sam jako zadovoljan sa tvojom listom, to je prva lista u par godina koja stvarno radi perfektno, a vidim da imaš i logo za programe, pa nekoliko filmskih novih
Stvarno sve samo pohvalno.. Samo tako naprijed"

i o čemu da više pišemo....
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
205
Поени од реакции
78
evo jedna prepiska,za one koji ne vjeruju...."
Pozz, samo da ti kažem da sam jako zadovoljan sa tvojom listom, to je prva lista u par godina koja stvarno radi perfektno, a vidim da imaš i logo za programe, pa nekoliko filmskih novih
Stvarno sve samo pohvalno.. Samo tako naprijed"

i o čemu da više pišemo....
Evo to reko i meni :)
Pozz, samo da ti kažem da sam jako zadovoljan sa tvojom listom, to je prva lista u par godina koja stvarno radi perfektno, a vidim da imaš i logo za programe, pa nekoliko filmskih novih
Stvarno sve samo pohvalno.. Samo tako naprijed"
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
mag ti si nekakav šaljivđija,ali si mi drag,(novi nick,ili),nisi vulgaran....[DOUBLEPOST=1513809815][/DOUBLEPOST]ajde društo,zabavljajte se...uživajte...lijepa noć
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
haha...zlobnici,pitajte ga za par dana da li mu lista još radi...?i onda da vam se nešto da...?
pa zok sta ih ono ja neznam sta se zamaras? vidis i da im das oni uvek nezahvalni :)))) konkurencuja brate + lupaj sve sta imas objavi pa onda videces jos vise kako placu kao p...ke :) pozdrav neblagorodnici... mrs neste za nisto da vi dade covek
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Taa aplikacija na zoki interesna e,nekoj gi butnal site aplikacii vo edna aplikacija.Se toa postoi kako posebni aplikacii,7-8aplikacii spoeni vo edna aplikacija.Kolku e pogolema aplikacijata,poveke vi go opteretuva pc-to.Podobro koristi edna po druga aplikacija,zavisi za sto vi treba.Pozdrav kojznae taa aplikacija,kolku ima virusi na virustotal,garant ima 25/66detekcii.Fali za hash I regex softverce vo aplikacijava.
 
Член од
1 март 2017
Мислења
420
Поени од реакции
237
New_EXYU_KlikTV_Ostali_kanali_flusonic_Stable



212.83.186.246_DeviceMac_USA_UK_Sport_XXX
2 x playlist



exenet_exyu_176_udp



Exyu_Bulgaria_astra_New_94.139.204.158



geniptv_world_exyu
expire date 18.10.2018



lucky.its1.net_New_World_UK_Italy_Germany_exyu



magicsat_world_mixed_ts



my_vip24_Europe_mixed_



ndasat_2_world_exyu_mixed_from_2_server_2xplaylist



ndasat_1_world_exyu_mixed_from_2_server_2xplaylist
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
odgovor panelrazaraču,lista je ok,ali znam i za bolje....hvala na listi,evo javno....samo nisam znao za taj server....a,ne mrzimo se mi toliko,ma što o nama mislili...:duel:
Nismo o boljim ili gorim nego dokle ce da kod tebe da radi to mene interesira[DOUBLEPOST=1513856273][/DOUBLEPOST]Nikos92763640 напиша:
Tko mi može pomoći s 1 korisničkim imenom i lozinkom ovog poslužitelja http://cdn01.iptvthebest.net:15000/
mo kontaktirajte me u pm

Javi sta te interesira za tu listu
 

Kajgana Shop

На врв Bottom