Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
a,najslađi su mi ovi koji imaju par postova,i napiše...jebemo ljude u mozak....koliko sam izgubio neprospavanih noći,da bi nešto naučio,bilo je par pojedinaca,koji su me uputili....i sada jebemo ljude u mozak,što želiš,pravu listu,javi mi se na pm,pa ću ti reći cijene,i nemaš problema....
 
Член од
4 декември 2017
Мислења
34
Поени од реакции
19
Imam jedno pitanje, skenirao sam dva brata i sad mi ip u blokadi, kako da ga vratim na staro? Ni bitka mi ne radi vise a ni dva brata nece da otvori. A obe liste su aktivne godinu dana.
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
39
Поени од реакции
5
a,najslađi su mi ovi koji imaju par postova,i napiše...jebemo ljude u mozak....koliko sam izgubio neprospavanih noći,da bi nešto naučio,bilo je par pojedinaca,koji su me uputili....i sada jebemo ljude u mozak,što želiš,pravu listu,javi mi se na pm,pa ću ti reći cijene,i nemaš problema....
A možda si i od mene ucio...
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
onda nemaš muda reći tko si,možeš na pm....ovdije su postojala samo dva forumaša od kojih sam nešto naučio....a,podjelio sam znanje mnogima....pročitaj,starije postove....[DOUBLEPOST=1513803629][/DOUBLEPOST]pošto se miki8888,ne javlja,ili gleda,ili je kolekcionar listi,sada ćemo ju ugasiti.....
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
39
Поени од реакции
5
onda nemaš muda reći tko si,možeš na pm....ovdije su postojala samo dva forumaša od kojih sam nešto naučio....a,podjelio sam znanje mnogima....pročitaj,starije postove....[DOUBLEPOST=1513803629][/DOUBLEPOST]pošto se miki8888,ne javlja,ili gleda,ili je kolekcionar listi,sada ćemo ju ugasiti.....
Djelio si liste iz drugih panela ali ne iz svog...
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
onda nemaš muda reći tko si,možeš na pm....ovdije su postojala samo dva forumaša od kojih sam nešto naučio....a,podjelio sam znanje mnogima....pročitaj,starije postove....
Da ali sad prodajes ovi bezvezni listi na ljude bez da ti migne oko za nista ,za to i ti ce goris u paklu ne se brini tamo sme mi svi,tako da nema sta da cekas neko da ti se zahvali.Ajde ne se pravi na toliko zabruinut ce neko ne ti se zahvalil,ce progutas to i ce produzis da si prodajes.
 
Член од
22 март 2014
Мислења
96
Поени од реакции
30
onda nemaš muda reći tko si,možeš na pm....ovdije su postojala samo dva forumaša od kojih sam nešto naučio....a,podjelio sam znanje mnogima....pročitaj,starije postove....[DOUBLEPOST=1513803629][/DOUBLEPOST]pošto se miki8888,ne javlja,ili gleda,ili je kolekcionar listi,sada ćemo ju ugasiti.....
Pa drugar sta drugo reci sem reci zahvale a ja sam se vec tebi zahvalio
 

Kajgana Shop

На врв Bottom