Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
a ti mislis da on ima nesto???pa da ima tolike liste on bi nekom i poslao,meni se nije udostojio ni da odgovori na poruku sto je osnovni red ljudskosti...toliko o tome...
Ovako Milose jer si ti na iptv zezanje forumu jesi .Jel je dsuki1966
rekao da nece ovdje dijelit liste .Jeste.Si me zatrazio listu na forumu zezanje nisi a posto nista nemam niti ces me zatrazit.
Vidimo se na zezanju forumu poz... Dsuki
:angel::aplauz:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
nama ne preostaje nista drugo nego da se udruzimo i sta rijesimo sami i pomazemo sebi,isto kao sto je skidanje panela mozda rijesilo dvojica ljudi i podijelili svojim prijateljima i sad su svi ti njihovi prijatelji za nas znalci,a ustvari dobili scripte i komande gotove, i molimo nekog za listu i pomoc.Nije skidanje usera svih nemoguce.Kako god se skine lista sa jednim userom,tako se skine i panel.Fol je u nekoliko slova.Pa hakeri se bave necim drugim,a ne skidanjem usera sa panela nekog,pa zar smo mi toliko tupi da cekamo i molimo nekog za listu cije je znanje isto ko i nase
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
@panelrazarac lako je tako, kupi pa imati i hvaliti se na sva zvona kako poseduješ nešto.... to je zaista nponižavajuće... mi ovde pokušavamo imati nešto a da se ne plati a ti si eto sad rekao sve, platiti pa imati... toliko...
Momak nikad nisam kupio ni jednu listu toliko o tome ni c liniju.
I za tebe odgovor u gornjem postu
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ovako Milose jer si ti na iptv zezanje forumu jesi .Jel je dsuki1966
rekao da nece ovdje dijelit liste .Jeste.Si me zatrazio listu na forumu zezanje nisi a posto nista nemam niti ces me zatrazit.
Vidimo se na zezanju forumu poz... Dsuki
:angel::aplauz:
nisu bitne liste uopste,najbitnije je prvenstveno biti covek u svakom smislu te reci a sve ostalo je............................
 
Член од
4 декември 2017
Мислења
34
Поени од реакции
19
a ti mislis da on ima nesto???pa da ima tolike liste on bi nekom i poslao,meni se nije udostojio ni da odgovori na poruku sto je osnovni red ljudskosti...toliko o tome...
Da se ne hvalim, ali recicu vam nesto jedno veliko hvala @panelrazarac covek mi dao listu kamiondžije ima 2 nedelje gledam je bez prekida. Za vas ne znam ali on dodje do svake liste za 5 sekundi dok se vi mucite svaki dan. Respekt @panelrazarac
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
jednom su neki dali dosta toga jednom tipu. on iz objesti jedan dan sve objavi javno i uništi. i kako sad imati povjerenja u iduceg. nikako.
e da zdrava hrana je istina stvarno super lista. najbolje je sto se stalno azurira i sto je stabilna.
Kad smo kod zdravehrane ko je planirao da kupi neku listu moze nju uzeti jeftino, trenutno ima i promocija ...da je vise ne reklamiram..

Envoyé de mon A0001 en utilisant Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom