Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
@nolte ,majstore, kako Te nisu ubedili da ne objavljujes (priznajem da sam i ja pizdija u pocetku , otislo mi 1000 makova), ali sad svima porucujem ,da ako nesto i crkne, pogledajte svakodnevno K O J A je ponuda svega i svacega, od igle do lokomotive, naravno morate malo makar znati kako to iskoristiti, da se razumemo Turska i Rusija (ovi su okrenuti vise sebi) je naj hakersko leglo 80000000 naroda, mozes misliti sta oni u toku dana razvale, i Vasa lista svira u po Izmira, a vi imate svog nolta i on Vam dobaci novi dream, novi u/p novi cccam, novi mac itd
i ima se zabava, ovo je samo to, moja molba za nolta je nikad do kraja (do jaja), ali zna on sve,
moj respekt i veliki pozdrav noltu i ostalima
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
@nolte ,majstore, kako Te nisu ubedili da ne objavljujes (priznajem da sam i ja pizdija u pocetku , otislo mi 1000 makova), ali sad svima porucujem ,da ako nesto i crkne, pogledajte svakodnevno K O J A je ponuda svega i svacega, od igle do lokomotive, naravno morate malo makar znati kako to iskoristiti, da se razumemo Turska i Rusija (ovi su okrenuti vise sebi) je naj hakersko leglo 80000000 naroda, mozes misliti sta oni u toku dana razvale, i Vasa lista svira u po Izmira, a vi imate svog nolta i on Vam dobaci novi dream, novi u/p novi cccam, novi mac itd
i ima se zabava, ovo je samo to, moja molba za nolta je nikad do kraja (do jaja), ali zna on sve,
moj respekt i veliki pozdrav noltu i ostalima
Bas tako svi gledamo avione kako lete a mi ih neznamo voziti,sramota ajmo ih sve porusiti pa da svi nauce kako se voze ili pilotiraju neznam strucan naziv za to
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
koj ima volja da mi spodeli edna stabilna makedonska lista? blagodaram odnapred.[DOUBLEPOST=1511276530][/DOUBLEPOST]a ako nekoj ima volja i vreme da mi pokaze kako da si najdam sebesi lista moze da se javi na pm za da se dogovorime za ojrata, evrati ili kako se vikaat ovde na forumot ;)
 
Член од
21 ноември 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
Pozdrav svima
Imam jednu molbu,potrebna mi je jedna stabilna lista sa HUNGARY kanalima ako je neko raspolozen da posalje ma pm, hvala unapred i svako dobro
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
240
Поени од реакции
32
Jel ima neka lista poput dva brata da ima sve one kanale, ali da ne prekida?bio bih zahvalan ako bi mi neko takvu listu poslao na pm :) Pozdrav svima :)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
За smart tv,излевање од apk со "home"(има ги сите албуми од CECA,за lyrics-не сум проверил...)
eric28000@orange.fr:elodi75 ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
juju_richard@orange.fr:juju100172 ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
Rodrigues-bruco.daniel@orange.fr:Elmatador1 ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
jean-jacquesmoresco@orange.fr:venitien ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
jean-herve.guitton@noos.fr:suzanne ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
virginieriou@orange.fr:carla1 ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
nicorage@free.fr:htrs2x4b ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
ccazard@orange.fr:ch17ca71 ------> Upgrade: Deezer Premium+
sandy.wal@wanadoo.fr:sandywww ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
saintmartin.romain@orange.fr:eek:nelife5 ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
aty.dub6@orange.fr:hand35rp ------> Upgrade: Deezer Premium+
jg.luberda@free.fr:jola1970 ------> Upgrade: Deezer Premium+
benoitpansiot@free.fr:xyz123 ------> Upgrade: Deezer Premium+
gerard.henneuse@wanadoo.fr:gerard54 ------> Upgrade: Deezer Premium+
priscilla.debas@free.fr:komodo ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
pierre.ford@orange.fr:sarbacane ------> Upgrade: free
suchetd77@orange.fr:azerty ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
delphine.broust@free.fr:LULU1973 ------> Upgrade: Deezer Family
yann_divoire@orange.fr:yaelle1911 ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
creationsgigi@orange.fr:rastapic4 ------> Upgrade: Orange Deezer Premium+
bonnaire.aurelien@orange.fr:marseille62 ------> Upgrade: Deezer Premium+
wendling.corinne@orange.fr:wendling2789 ------> Upgrade: Deezer Premium+
ubiratandasilva@uol.com.br:bira4367 ------> Upgrade: Deezer Premium+
audrey030@free.fr:300691re ------> Upgrade: Deezer Premium+
 

Kajgana Shop

На врв Bottom