Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Druze
olbih
kad hoces da gledas federalna tv nema sta da ja trazis u HR a ce ja trazis u BIH prvo.Sta treba da uradis: ponovo pusti ovi proxy skaner,odes ponovo do ripe da sakupis sve ip adresi ot (BH Telecom d.d. Sarajevo) stavis u leva strana u desna strana ce stavis port 4936,i pustis da skanira ,kad izadzjat rezultati sve ce ispitas u brauzer i brzo ce sredis sve i lako ce dodzjes do ova federalna tv.Ajde pocini da trazis.[DOUBLEPOST=1509379163][/DOUBLEPOST]
koliko nevalja...... vec vidim par vasih gore.. ali pratim ih u stopu. :pistoldz:
A na ovi vasi forum gde kazes da vladat dobri ljude,drugarstvo, sve se daje -dali ako se uclanim mogu dobiti jedno prase.
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Nisam baš shvatio, misliš na SF ?
da. ali ne na tebe. a to sam napisao samo zato sto on pljuje po ljudima a nije ih upoznao, pljuje
Druze
olbih
kad hoces da gledas federalna tv nema sta da ja trazis u HR a ce ja trazis u BIH prvo.Sta treba da uradis: ponovo pusti ovi proxy skaner,odes ponovo do ripe da sakupis sve ip adresi ot (BH Telecom d.d. Sarajevo) stavis u leva strana u desna strana ce stavis port 4936,i pustis da skanira ,kad izadzjat rezultati sve ce ispitas u brauzer i brzo ce sredis sve i lako ce dodzjes do ova federalna tv.Ajde pocini da trazis.[DOUBLEPOST=1509379163][/DOUBLEPOST]
A na ovi vasi forum gde kazes da vladat dobri ljude,drugarstvo, sve se daje -dali ako se uclanim mogu dobiti jedno prase.
pa to imas svako jutro. cim se dignes.
 
Член од
15 март 2017
Мислења
39
Поени од реакции
24
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Druze
olbih
kad hoces da gledas federalna tv nema sta da ja trazis u HR a ce ja trazis u BIH prvo.Sta treba da uradis: ponovo pusti ovi proxy skaner,odes ponovo do ripe da sakupis sve ip adresi ot (BH Telecom d.d. Sarajevo) stavis u leva strana u desna strana ce stavis port 4936,i pustis da skanira ,kad izadzjat rezultati sve ce ispitas u brauzer i brzo ce sredis sve i lako ce dodzjes do ova federalna tv.Ajde pocini da trazis
.
evo sad sam pustio da trazi,neznam hoce li sta naci.Mozes li samo reci zasto port 4936 a ne kao juce 8002?
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
Pratim Vas što pišete,jadno....svi ste pičke (ima i pravih ljudi ovdje),naučili ste sve,na izvolite...jer nitko ništa ne zna,samo daj mi listu....zašto se ne potruditi,pronaći sebi listu,pa ima tko će Vam dati,ali to treba biti dobra lista,jer niste zadovoljni,s onim što dobijete....neka meni netko pošalje kakvu listu,biti ću mu zahvalan....e,moji forumaši....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pratim Vas što pišete,jadno....svi ste pičke (ima i pravih ljudi ovdje),naučili ste sve,na izvolite...jer nitko ništa ne zna,samo daj mi listu....zašto se ne potruditi,pronaći sebi listu,pa ima tko će Vam dati,ali to treba biti dobra lista,jer niste zadovoljni,s onim što dobijete....neka meni netko pošalje kakvu listu,biti ću mu zahvalan....e,moji forumaši....
Oces ove sto pokusas prodati od tvojeg gazde koliko oces
 

Kajgana Shop

На врв Bottom