Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Imam jedno pitanje, razlikuje li se recimo HRT1 ili RTS1 ili bilo koji drugi program u recimo tvviet, kaficu, artu, neretvi, zdravoj ili u bilo kojoj drugoj listi? Ajd', razumijem da u nekima fali neki program pa potrazis neku listu u kojoj ga ima. Ovo sa inzistiranjem na odredjenoj listi mi stvarno nije jasno, pa ne bavimo se ovdje numizmatikom ili filatelijom, jbt.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
martina0202
Od ovoga sto ti tvrdis da radi, kod mene ne radi niti jedan kanal. Steta, jer je lista napravljena kao za mene.
Obzirom da si ti na strani nas molitelja lista, odnosno neznalica, molim te na PM da mi kazes kako da i kod mene radi.
Bio bih ti jako zahvalan!
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Nisam ja napravila štetu nego pratim tko koga j... a ovaj forum je kao da se pomogne ljudima da gledaju a ne da gledaju tuđe fotografije. I ja sam dobijala preko ovoga foruma liste ali začudo uvijek netko objavi ono što meni radi i što meni odgovara.Sve ove fotografije što su objavite ja opet začudo imam te liste i rado ću kad vidim da netko moli objaviti javno. Kad nemožemo mi koji molimo gledati nemora nitko[DOUBLEPOST=1504887313][/DOUBLEPOST]Nisam ja napravila štetu nego pratim tko koga j... a ovaj forum je kao da se pomogne ljudima da gledaju a ne da gledaju tuđe fotografije. I ja sam dobijala preko ovoga foruma liste ali začudo uvijek netko objavi ono što meni radi i što meni odgovara.Sve ove fotografije što su objavite ja opet začudo imam te liste i rado ću kad vidim da netko moli objaviti javno. Kad nemožemo mi koji molimo gledati nemora nitko[DOUBLEPOST=1504887958][/DOUBLEPOST]I koliko se sjećam ova lista je bila javna jedno vrijeme pa stala.... toliko Vi slikajte ja ću pomagati
Zbog takvog stava i jesi u situaciji da nemas sta da gledas,to jest gledas al ne gledas.Sto se tice usera nije taj tako da si stetu napravila onima koji su to gledali.
pozz.:ljubove::ljubove::ljubove:
 
Член од
21 октомври 2016
Мислења
65
Поени од реакции
51
Zbog takvog stava i jesi u situaciji da nemas sta da gledas,to jest gledas al ne gledas.Sto se tice usera nije taj tako da si stetu napravila onima koji su to gledali.
pozz.:ljubove::ljubove::ljubove:
Imam ja šta za gledati i mogu ti reći jedno 1000 kanala jače od tog tvvieta ,da nemam misliš da bi ga objavila ? I dobro si napisao ovo ispod,sad sam ja napravila što sam željela a ljudi nek pričaju.[DOUBLEPOST=1504910277][/DOUBLEPOST]Ima tu još par listi sa tih fotki koje čuvaju kao zmija noge,i one su na redu
 
Член од
21 октомври 2016
Мислења
65
Поени од реакции
51
ali samo javno;):)[DOUBLEPOST=1504910460][/DOUBLEPOST]Puno zuje a malo meda daju :):):):)[DOUBLEPOST=1504910576][/DOUBLEPOST]Po muci se poznaju junaci(džentlmeni) Veliko Im Hvala
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Imam ja šta za gledati i mogu ti reći jedno 1000 kanala jače od tog tvvieta ,da nemam misliš da bi ga objavila ? I dobro si napisao ovo ispod,sad sam ja napravila što sam željela a ljudi nek pričaju.[DOUBLEPOST=1504910277][/DOUBLEPOST]Ima tu još par listi sa tih fotki koje čuvaju kao zmija noge,i one su na redu
1000 kanala:Djače od viet:ROFLMAO: tvojih 5 minuta "slave" je upravo prošlo.
 
Член од
21 октомври 2016
Мислења
65
Поени од реакции
51
1000 kanala:Djače od viet:ROFLMAO: tvojih 5 minuta "slave" je upravo prošlo.
još jedan nevjernik :bravobe::bravobe::bravobe: Vidim da ti na profilu piše da si Maško,jel to muško ili ?[DOUBLEPOST=1504912046][/DOUBLEPOST]točnije 2700 kanala isto HD,prijevod normalno,ma da se usereš,kad krenem listati prođe mi dan ;)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom