Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
I sta imate od toga (sem sto se kur***) po forumu sto moze na nekom kanalu da se prebaci na Arapski, Nemacki, Norveski, Danski jezik kad svakako gledate na Srpskom, MKD, HR ? Sto je taj H2 drugaciji od H2 iz TVViet ili nekog drugog servera?

Ma gde lep dan, tmurno i oblacno, bzbv.
To sa isti bolesnici kao ovi Sota malo nesto da dobijat i odmah po forumi.Taj nema sta da komentarises prosti mehanicar cel dan sredsredzuje traktore i jedino sto mu ostaje vecerno vreme da slika H2 a u jutro je ponovo u govna u garazu-zajebi ga.
 
Член од
29 јануари 2016
Мислења
187
Поени од реакции
122
I sta imate od toga (sem sto se kur***) po forumu sto moze na nekom kanalu da se prebaci na Arapski, Nemacki, Norveski, Danski jezik kad svakako gledate na Srpskom, MKD, HR ? Sto je taj H2 drugaciji od H2 iz TVViet ili nekog drugog servera?

Ma gde lep dan, tmurno i oblacno, bzbv.
Verovatno se odnosi na mene i elmua. Pa razlika je u tome sto je u Viet 720, ovde je 1080.
Onda nije transkodiran i bitrate je mnogo veci. A neko mozda i nema Viet? :P[DOUBLEPOST=1494058093][/DOUBLEPOST]
To sa isti bolesnici kao ovi Sota malo nesto da dobijat i odmah po forumi.Taj nema sta da komentarises prosti mehanicar cel dan sredsredzuje traktore i jedino sto mu ostaje vecerno vreme da slika H2 a u jutro je ponovo u govna u garazu-zajebi ga.
A od tebe bi bilo cudno da nekog ne nazoves bolesnikom ili slicno. Bilo bi cudno da vidimo neki normalan post. Mnogo si ljubomoran na tog Sotu. Mogao bi malo da ga ostavis na miru.
I ne znam kako ovi postovi prolaze.
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Jos iz vremena nettv dok je bio aktuelan to sam testo :), pa ok je da bar nekom radi ;)

pozzz drug !
Ma neradi to kod mene ,jedan prijatelj kupio je nov Drimbox 520 i malo se poigro sa njim i vido sam da radi .Inace za klona 800 nisam mogao prinac OpenHdf imig.
A i mene sram da bide celo vreme komuniciram sa tobom ,nisam ti pozeleo dobro doslicu,lepo je sto ste se vratili ,ima se sa kim normalno komunicirat.
Pozdrav i sve najbolje.
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Verovatno se odnosi na mene i elmua. Pa razlika je u tome sto je u Viet 720, ovde je 1080.
Onda nije transkodiran i bitrate je mnogo veci. A neko mozda i nema Viet? :P[DOUBLEPOST=1494058093][/DOUBLEPOST]
A od tebe bi bilo cudno da nekog ne nazoves bolesnikom ili slicno. Bilo bi cudno da vidimo neki normalan post. Mnogo si ljubomoran na tog Sotu. Mogao bi malo da ga ostavis na miru.
I ne znam kako ovi postovi prolaze.
I u drimboks je 1080 pa nikoj ne stava sliki
 
Член од
4 мај 2017
Мислења
80
Поени од реакции
130
Ali, stavrno mi nije jasno, zasto vam smeta objavljivanje slika nekih kanala !
Ja to smatram zdravom konkurencijom i vidom takmicenja !
Cak moze biti i podstrek za vise rada !
Pogledas ili ne pogledas i ides dalje !
U, cemu je problem, i jos nije pravilima zabranjeno !
 
Член од
5 март 2017
Мислења
109
Поени од реакции
37
burmanixuse svi smo te docekali sa hvalospjevom mogo bi nam zato ubacit kojeg brata gradinu ili neretvu nesto kvalitetno poz
 
Член од
23 април 2017
Мислења
74
Поени од реакции
213
Ali, stavrno mi nije jasno, zasto vam smeta objavljivanje slika nekih kanala !
Ja to smatram zdravom konkurencijom i vidom takmicenja !
Cak moze biti i podstrek za vise rada !
Pogledas ili ne pogledas i ides dalje !
U, cemu je problem, i jos nije pravilima zabranjeno !
Burmane pozdrav ,dobrodosao i sve najbolje u daljem radu :aplauz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom