Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
zar to nije ovo hehe..verzija 1 alata..naslo 1000+ ........pa je usavrsavano do verzije 4 koja odvaja i nalazi samo dobre.....hehe.......verzija 5 vuce samo bitne fajlove.....pa mi smo pravili taj alat.......haha

1454.png

Ashampoo_Snap_2017.03.29_23h29m40s_009_.png
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
ajd ovako......da posaljem kome god ti kazes na forumu to....i ako jeste javno cu reci da sam lazov i nikada se vise necu pojaviti ovde.......a ako nije da ti kazes javno da si lazov i da vise se nikada ne pojavis ovde........

a da ima vise listi u stalkerima evo prost primer iz panela jednog od njih......3 kanala jedan do drugog razlicite liste.....[DOUBLEPOST=1490821122][/DOUBLEPOST]uostali zasta ja gubim vreme......ok je sve ste u pravu.....nemam volje nekoga uciti azbuku.......lep pozdrav svima.......
Koje ova marionetka Daglas001 koj si dovukal ovde da ti se zahvaljue stalno,da nije naki kloning torpedo.haha
Posali na drug Sota samo u njega verujem i se kunem svako jutro u njega :Daj boze vise takve ljude na zemlju tada zivot ce je mnogo lepsi.
 
Член од
5 октомври 2016
Мислења
34
Поени од реакции
149
Evo video nebi ga htjeo komentirati ali ispod videa imate nesto za skinuti skener sa combo listom da pobijemo neku teoriju. Znaci svi mozete skinuti i nema nikakav password i nemojte mi ostavljati pitanja na pp https://www.youtube.com/watch?v=N_nb0i7PhVU
Tko je jamio, jamio je do 00:00 mozete pogledati video i skinuti mapu sa skenerom i uvjeriti se sami kako to ide i ako nista nenaucite onda je najbolje da si kupite liniju

Прегледај го приврзокот 167583
Bravo... kako ne shvatas da si ovako svesno ili nesvesno unistio sve! Ovim javnim videom si sjebao sve ljude koji su mesecima gledali balkantvmediu! Ovo ce raditi jos koji dan i onda qurac!!! Promenice vlasnik ip adresu servera kao i nacin skidanja listi! Posle unistenja i silovanja MAC sajtova polako ali sigurno odlazi i balkantvmedia!!! Tako nam i treba...Zalosno!!!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Evo video nebi ga htjeo komentirati ali ispod videa imate nesto za skinuti skener sa combo listom da pobijemo neku teoriju. Znaci svi mozete skinuti i nema nikakav password i nemojte mi ostavljati pitanja na pp https://www.youtube.com/watch?v=N_nb0i7PhVU
Tko je jamio, jamio je do 00:00 mozete pogledati video i skinuti mapu sa skenerom i uvjeriti se sami kako to ide i ako nista nenaucite onda je najbolje da si kupite liniju

Прегледај го приврзокот 167583
a meni su rekli da nemoze iznad 1200 se naci.....da lazem...
punisher ...gdje si...
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Овој батка на сите форуми вака се однесува, ме изнасмеа една негова тема за Оскам на КРОСАТЕЛИТЕ.ЧЕКАМ ОДГОВОР Друг му одговара ние цела година чекаме плата. Интересен батка ЧЕКАМ ОДГОВОР.
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Evo video nebi ga htjeo komentirati ali ispod videa imate nesto za skinuti skener sa combo listom da pobijemo neku teoriju. Znaci svi mozete skinuti i nema nikakav password i nemojte mi ostavljati pitanja na pp https://www.youtube.com/watch?v=N_nb0i7PhVU
Tko je jamio, jamio je do 00:00 mozete pogledati video i skinuti mapu sa skenerom i uvjeriti se sami kako to ide i ako nista nenaucite onda je najbolje da si kupite liniju

Прегледај го приврзокот 167583
Браво Били @SportBili
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
zar to nije ovo hehe..verzija 1 alata..naslo 1000+ ........pa je usavrsavano do verzije 4 koja odvaja i nalazi samo dobre.....hehe.......verzija 5 vuce samo bitne fajlove.....pa mi smo pravili taj alat.......haha

Прегледај го приврзокот 167588

Прегледај го приврзокот 167591
isto ko sto ste pravili za mac a mi ga imamo u nasoj verziji daleke 2013 ,vjeruj nema veze sa tvojim alatom ni dodirne tacke ali vjeruj sta hoces
 
Член од
7 март 2017
Мислења
36
Поени од реакции
62
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
ma verujem ja sve, samo nikako da vidim i jedan alat napravljen ...pa ni sliku,vec samo price o tome...a mi nase postavljamo alate,polu javno i javno......i dajemo da budu dostupni....ne sve ali vecinu...

doduse video sam jedan wget na slici,a pre toga se smejali mikiju147 na njegov tako napravljen skener i rekli da je zastareo i iz proslog veka........cim koristi wget

doskora imam info da je koriscen sb linkchecker jel lazem....
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
zasto se combo ne pravi...napravit solidan combo kao takav je 10 minuta vremena...malo tezi 30 minuta..pa nije to naucna fantstika...
druga stvar sto je sportbili sve vec iskenirao pa stavio samo valjane usere u jedan combo..
i da...nije problem okrenuti za vrijeme rucka pola milijuna linija dok rucas....ako imas sa cim i znas sa cim...
 
Член од
20 мај 2016
Мислења
69
Поени од реакции
64
Dobro dosao na forum ( internacionale) ili dobro se vratio mogu ti samo reci veliki pozdrav za tebe
a naravno i za sve ucesnike foruma.
 
S

sasodaniel

Гостин
ljludi batalite skenere sve ce da unistite bolje platite ili trazite neko da vam da jos malo je ostalo sto pametno da se gleda sa skeniranjem samo pomazete da se stite bolje
 
Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443
Zar mislite da smo svi glupi? Onakav kombo se ne pravi. Ono su svi validni useri i zato svaki i nalazi kao validnu listu. Hoćeš da kažeš da je on rukama svojim napravo onaj kombo? Hajde bježi tamo. Pa šta misliš ko mu je to dao? Šta misliš šta moja php skripta radi 24/7. Kažem prestanite da lažete ljude. Ubacit ću i ja sve validne liste sa jednog servera, odvojit server i usere i napravit kombo koji na svakom useru nalazi listu. Ne zna se ko više laže. Sreća za ove što ne znaju sad mogu da pokupe sa videa koju listu dok international nije kako kaže uništio sve ali neće on jer je dobar ljubi ga moderator.[DOUBLEPOST=1490824198][/DOUBLEPOST]


Kao prvo combo listu sam izradio u svega 7 minuta i uspio kreirati 40 tisuca u/p koristio brojeve koje sam preko notepad++ mijenjao u crtice ili slova zatim sa supersonicnim alatom kakav dolikuje sportbiliju pokupio validne u/p i ponovo sa notepad+ preradio za selazli skener i pokrenio da se vidi na videu ja samo kazem da masta i kreativnost nemaju granica.
A supersonicni alat za mac adrese je izasao barem od kad ga ja znam Sep 1, 2013g i nista brze nisam ni vidio ali sam zato vidio brzo nestajanje mac linija. Hahaha
Takode i xenu koristim za neke panele jer ih samo on dobro povadi i te panele jedino sa njim mogu odraditi. A da ne spominjem barskog macka koji je donekle sluzio svrsi i kao sto vidim i znam rijetko koristim neke iptv aplikacije jedino samo za prikaz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom