Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 мај 2016
Мислења
30
Поени од реакции
39
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
kakav salezi o cemu ti to ,tebi dobar meni dno dna i toje to svako ima svoje misljenje
Mnogu e fer koga covek ke priznae koj go naucil za iptv i site drugi raboti, vikas Sota te naucil sto e unistream,zatoa ne zbori nevistini. Vistinata e kako silo koga togas ke izleze na videlina taka vika nasiot premier.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Mnogu e fer koga covek ke priznae koj go naucil za iptv i site drugi raboti, vikas Sota te naucil sto e unistream,zatoa ne zbori nevistini. Vistinata e kako silo koga togas ke izleze na videlina taka vika nasiot premier.
da tako je bilo ,dok nisu poceli da tjeraju clanove pocevsi od mikuse i ostalih ,ko god nije bio po njihovom morao je otici samo nije mi jasno otkud ti u toj prici ,sto ti nedaju pm gdje sam u vipu rekao da sam protiv vipa i dijeljenja ljudi ,sad vidim da si ti mali,mis
danas si tvrdio da liste nerade ni sedmicu pa su te ljudi ,pobili sa svojim postoviima a ovo si zaboravio ,gdje dajes like covjeku koji pise ,da je dobro ,sto je kajgana dole ,itd i ti mu dajes like ,kakav si ti to covjek ,ubice vas ljubomora ,nikad ni na jednom forumu nije bilo ,posveceno toliko paznje kao meni i dsukiju ,ja dam svoje danas uradio i doprinjeo radu foruma 29 clanova je dobilo liste ,da si iskren sjetio bi s ovoga foruma prije moga,dolaska i sukijevog ,bilo je za dvije trecine manje l;isti ,evo kakav si ti
[DOUBLEPOST=1487561574][/DOUBLEPOST]
Mnogu e fer koga covek ke priznae koj go naucil za iptv i site drugi raboti, vikas Sota te naucil sto e unistream,zatoa ne zbori nevistini. Vistinata e kako silo koga togas ke izleze na videlina taka vika nasiot premier.
da tako je bilo ,dok nisu poceli da tjeraju clanove pocevsi od mikuse i ostalih ,ko god nije bio po njihovom morao je otici samo nije mi jasno tkud ti u toj prici ,sto ti ne daju pm gdje sam u vipu rekao da sam protiv vipa i dijeljenja ljudi ,sad vidim da si ti mali,mis
danas si tvrdio da liste nerade ni sedmicu pa su te ljudi ,pobili sa svojim postoviima a ovo si zaboravio ,gdje dajes like covjeku koji pise ,da je dobro ,sto je kajgana dole ,itd i ti mu dajes like ,kakav si ti to covjek ,ubice vas ljubomora ,nikad ni na jednom forumu nije bilo ,posveceno toliko paznje kao meni i dsukiju ,ja dam svoje danas uradio i doprinjeo radu foruma 29 clanova je dobilo liste ,da si iskren sjetio bi s ovoga foruma prije moga,dolaska i sukijevog ,bilo je za dvije trecine manjelistii ,evo kakav si ti
[DOUBLEPOST=1487561880][/DOUBLEPOST]a od njih sam naucio samo sta je ljudska zloba ,znaju tamo u vipu njih nekoliko ko je sta koga ucio ,i kad smo mi imali te scanere ,u drugacijem obliku ,gore se fino vidi na topalovicev post ko mu daje like ,srecom pa imaju mene i dsukija ,pa imaju o cemu pricati na forumu inace ,bi mogli zatvoriti temu ,u temi druzenje gdje prijete da ce ljudima dolaziti na vrata ,i gdje moderatori i admini slikaju pm clanova ,sto sam ja uvijek tvrdio da se radi ,bas je tema druzenje ,hehehe .ovdje nisam nikoga spomenuo od njih mjesec dana ,dok Denis nije dobio nervni slom ili sta vec koce znati ,i mani se mene ,nismo ista kategorija ,objavljivacu sta ja hocu i davacu liste kome hocu ,mozete mi ,prdnuti pod prozor idemo dalje
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Sto sakas pravi samo ne e dobro da se vrega nikoj, vidi jas malku so bobanku se zakaciv posle mi padna malku krivo vo pravo bese za toa sto go kaza. Ama jas ne sum tolku zaostanat kako sto napisa ne sum znael kako se pustaat strimovi no nema veze go iskoristi drugiot moderator da me kazni za nisto, no nema veze moderatorite se sekogas vo pravo neli, duri i koga gresat.Eve ti i dsuki1966 gi narekuvate so sekakvi zborovi lugeto od sf, ne ve opomenuva nikoj toa ne e dobro dvojni arsini nema za sekoj ist tretman. Pozz i daj prestanete so karanici, Eve denes posle objavuvanjeto na tie mac adresa, od tebe pak forumot padna zaprasaj se zasto paga, sekogas koga ke objavis 300useri od nekoj server. Ne e toa slucajno ova e 5pat.pozz i da za lajkot ic ne mi e zal jas znam za sto go dadov. Gledaj ja nasata Telma TV si stanal ist kako Telma.
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Sto sakas pravi samo ne e dobro da se vrega nikoj, vidi jas malku so bobanku se zakaciv posle mi padna malku krivo vo pravo bese za toa sto go kaza. Ama jas ne sum tolku zaostanat kako sto napisa ne sum znael kako se pustaat strimovi no nema veze go iskoristi drugiot moderator da me kazni za nisto, no nema veze moderatorite se sekogas vo pravo neli, duri i koga gresat.Eve ti i dsuki1966 gi narekuvate so sekakvi zborovi lugeto od sf, ne ve opomenuva nikoj toa ne e dobro dvojni arsini nema za sekoj ist tretman. Pozz i daj prestanete so karanici, Eve denes posle objavuvanjeto na tie mac adresa, od tebe pak forumot padna zaprasaj se zasto paga, sekogas koga ke objavis 300useri od nekoj server. Ne e toa slucajno ova e 5pat.pozz
nije istina imao sam i ja ban ovdje ,zbog psovanja ,kao mnogi ,ali isto tako imaju i poeni za doprinos forumu ,i molim te ,mani se mene ,pozdrav ,nije mi jasno sta hoces od nas ,jedino ako hoces da se dopadnes tamo na sf onim ,.bolesnicima ,onda je to ok[DOUBLEPOST=1487562867][/DOUBLEPOST]
Sto sakas pravi samo ne e dobro da se vrega nikoj, vidi jas malku so bobanku se zakaciv posle mi padna malku krivo vo pravo bese za toa sto go kaza. Ama jas ne sum tolku zaostanat kako sto napisa ne sum znael kako se pustaat strimovi no nema veze go iskoristi drugiot moderator da me kazni za nisto, no nema veze moderatorite se sekogas vo pravo neli, duri i koga gresat.Eve ti i dsuki1966 gi narekuvate so sekakvi zborovi lugeto od sf, ne ve opomenuva nikoj toa ne e dobro dvojni arsini nema za sekoj ist tretman. Pozz i daj prestanete so karanici, Eve denes posle objavuvanjeto na tie mac adresa, od tebe pak forumot padna zaprasaj se zasto paga, sekogas koga ke objavis 300useri od nekoj server. Ne e toa slucajno ova e 5pat.pozz i da za lajkot ic ne mi e zal jas znam za sto go dadov. Gledaj ja nasata Telma TV si stanal ist kako Telma.
pa objavio je covjek prije sata koliko hoces bh net ,ja sto sam objavio ,moja stvar jer su vec presli na novi server ,tako da sve ima svoje ali ti to nerazumijes i zaboravi me
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ne ti razumes mislis da samo ti sve znas da si najpameten, koj factor si ti na forumot da gi vregas bilo koj na sf i da gi vikas bolesnici. Pola ako ne i 80 posto clenovi od Kajgana se i tamu clenovi znaci ja navredi pola Kajgana . Eve postovite se izbrisani razmisli zasto e taka, dali poradi postovite forumot ke ima problemi pa se izbrisani. Nema nikakva korist od tebe Kajgana od koga dojde, napravi samo lugeto da se zamrazat megu sebe kako da se dve politicki partii. Znaes li sto e parazit ete toa si ti.
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Ne ti razumes mislis da samo ti sve znas da si najpameten, koj factor si ti na forumot da gi vregas bilo koj na sf i da gi vikas bolesnici. Pola ako ne i 80 posto clenovi od Kajgana se i tamu clenovi znaci ja navredi pola Kajgana.
opet ti prodji me se ides sad na ignore tako da necu vise vidjeti sta pises ,naravno da su bolesnici kad pisu 6 strana o meni ,isto koda sam Donald Trump oni mi daju vaznost ,nemam pojma zbog cega ,tako od sad si na ignore pa pisi sta hoces ne zaboravi oni su zvali sve clanove koji mene podrzavaju majmuni itd ,znaci mnogo njih je ovdje ,prozvano ,hajde ,idi svojim putem nebitan si ,sutra ,dajem upute za skaniranje na pm ,naravno ne svima nego onim ,ljudima sto vjerujem ,za liste nije problem,bye[DOUBLEPOST=1487565707][/DOUBLEPOST[DOUBLEPOST=1487565809][/DOUBLEPOST]sta je ovo ne moze se uci na sf ,hm ,taman sam htio vidjeti ,imai jos koja stranica o meni i sukiju ,valjda ce brzo .proraditi[DOUBLEPOST=1487566141][/DOUBLEPOST]The origin server was too overloaded to respond ,sta to znaci nemogu na sf ,da vidim moje velicanje ,moje malenkosti ,hm[DOUBLEPOST=1487566366][/DOUBLEPOST]The origin server was too overloaded to respond hm ,nemogu na sf davidim moje velicanje ,steta bas cudno
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ne mi trebaat tvoj upastva za skeniranje, mozam vo sekoj moment da si najdam lista so Sentry Hitman Vertex i dve aplikacii od Mohamed Kather no ne sum gi koristel odamna. Dovolni mi se ovie nasive 3programi od Denis Losmil i Salezli. Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom