Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
idemo...gle ovo... vlcsnap-error459.png [DOUBLEPOST=1475267371][/DOUBLEPOST]evo vam malo pa proberite...[DOUBLEPOST=1475267649][/DOUBLEPOST]i neću više ,nije bitno tko što ima,bitno je pomoći onima koji nemaju,mislim da je to cilj foruma,a ne preseravanje...[DOUBLEPOST=1475267854][/DOUBLEPOST]I poštivam Vas sve,budite ljudi,a ne pičke...
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
idemo...gle ovo...Прегледај го приврзокот 157111[DOUBLEPOST=1475267371][/DOUBLEPOST]evo vam malo pa proberite...[DOUBLEPOST=1475267649][/DOUBLEPOST]i neću više ,nije bitno tko što ima,bitno je pomoći onima koji nemaju,mislim da je to cilj foruma,a ne preseravanje...[DOUBLEPOST=1475267854][/DOUBLEPOST]I poštivam Vas sve,budite ljudi,a ne pičke...
stvarno mi nije jasna poenta tih slika sve to sto si postyavio imam i ja i jos i vise ali zasto bih to slikao i postavljao ovde?
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
I niki123 postavi po koju Daily listu ! :D[DOUBLEPOST=1475269300][/DOUBLEPOST]A, i ovu stranicu su poceli mnogi da "koriste" :D
upload_2016-9-30_23-1-5.png
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
morao sam da svratim jer sam dobio info od kolege da je ovde napisano da ja prodajem liste......
ja za razliku od mnogih delim cele panele za djabe i postavljam ih na forumu da drugi koriste....sto se moze videti ovde....

http://imgur.com/a/9aeDb

onaj ko izadje sa bilo kojim dokazom da sam mu i dinar ili evro potrazio za bilo sta dajem mu sve panele.......oko 20 domacih sa userom i pasom za logovanje.....

lista imam za sebe do sudnjega dana,dokle god moji net prijatelji strimuju....tako da mi bas i nije mnogo stalo do njih niti me posebno zanimaju....

toliko od mene ,kao odgovor na toi da prodajem bilo sta a kamoli liste i tome slicno.....
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
još ću samo ovo napisati,ako je to makedonski forum,poštivam makedonce iznad svega.zašto vi ne pišete na svom materinjem jeziku,tu se budu već prorijedili oni koji ne razumiju,pa malo stisnuti admine....i neka to ostane Vaš forum,odi na bilo koji strani pa napiši svojim jezikom,odjebati će te odmah,prilagođavaj se forumu,čiji je,jer se forum ne treba prilagođavati Tebi već Ti njemu....lijep pozdrav svima,nadam se da nisam nikoga uvrijedio....
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
morao sam da svratim jer sam dobio info od kolege da je ovde napisano da ja prodajem liste......
ja za razliku od mnogih delim cele panele za djabe i postavljam ih na forumu da drugi koriste....sto se moze videti ovde....

http://imgur.com/a/9aeDb

onaj ko izadje sa bilo kojim dokazom da sam mu i dinar ili evro potrazio za bilo sta dajem mu sve panele.......oko 20 domacih sa userom i pasom za logovanje.....

lista imam za sebe do sudnjega dana,dokle god moji net prijatelji strimuju....tako da mi bas i nije mnogo stalo do njih niti me posebno zanimaju....

toliko od mene ,kao odgovor na toi da prodajem bilo sta a kamoli liste i tome slicno.....
ufff sve nabroja druge panele a svoj nista tamo gde prodaje http://92.60.224.59:88/stalker_portal/server/administrator/login.php
i kad me je video na mesto administratora zamalo ga nije srcana pogodila ali nisam nista dirao a mogao sam
prvo je bilo huso1122 pa onda boki200 pa ....... itd
pa je isla zarada na dole pa su onda malo krenuli da zaradjuju na KLIK
http://freezonatv.blogspot.de/ itd
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
ufff sve nabroja druge panele a svoj nista tamo gde prodaje http://92.60.224.59:88/stalker_portal/server/administrator/login.php
i kad me je video na mesto administratora zamalo ga nije srcana pogodila ali nisam nista dirao a mogao sam
prvo je bilo huso1122 pa onda boki200 pa ....... itd
hahaha......ajd vrati se unazad u ovu temu i vidi ko je bas na ovom forumu prvi objavio adresu za logovanje bas od tog panela.......haha zar bi od svog ja objavio javno i stavio slike.......i nisam jedini boki na netu......tamo je admin pas ako bas hoces

User admin
pass boki200

i admina ima vise a mogu ti i njihove dati logove i novu adresu....

da je exe net moj sa par hiljada korisnikla ja racunar nebi ni palio......tako da sve sto si reko je meni smesno.....ali ok ,misli da je moj.....haha slatko me nasmeja...

dali e to neznanje,ili pokusaj provokacije neuspele ti presudi sam...
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Vazno je sporazumevati se na kulturnom nivou !
Nazalost ja se ne sluzim makedonskim, ali ga razumem, tako da mogu komunicirati bez problema !
Nadam se da je tako i sa mojim makedonskim prijateljima !
Isto tako komuniciram i sa Bugarima i Slovencima !
Sa geografski udaljenijim drzavama (narodima) komuniciram nekim drugim jezicima ! ;)
A, o rodjackim vezama cemo neki drugi put ! :D
 
Последно уредено:
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
Pa da li ti razumes uopste kako to funkconise? Stvarno Vas ne razumem, nemoguce je da ste toliko glupi. Covek bukvalno krade necije liste koje je neko platio da gleda a vi idioti se zalite zasto vam lista trza. Pa gospodo idioti ne trza vama niste je vi platili. Trza onim koji su platili a onda vlasnik promeni taj user ili pass u nesto drugo i vama ne radi vise. Gospodo idioti vidi se ko gleda listu, ako je Zoran iz Srbije kupio listu a gleda je Kazuaki iz Japana normalno da ce je vlasnik ugasit.

Kakav tester pa nisu dsuki i international vlasnici servera samo sitni lopovi koji udju u panel i mozda ponekad naprave test dok ih vlasnik ne izbaci i blokira im IP zauvek.

Mozete da pljujete po meni ali ovo je jedina i prava istina.
pre nego sto pocnes da vredjas i pljujes po ljudima razmisli,govorim o testerima a svaka lista koja ima ts je tester i traje oko 15 sekundi,sto se tica placanja i ove liste nisu legalna pa je normalno da ce se naci neko ko ce razbiti kod,to sto sam iznela svoje misljenje u prethodnom postu neznaci da ti mozes da me nazivas glupom malo kulture nije na odmetu od toliko clanova samo si se ti nasao pametan da prokometarises ali vidim da inace komentarises svaciji post i da mislis da si najpametniji
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
hahaha......ajd vrati se unazad u ovu temu i vidi ko je bas na ovom forumu prvi objavio adresu za logovanje bas od tog panela.......haha zar bi od svog ja objavio javno i stavio slike.......i nisam jedini boki na netu......tamo je admin pas ako bas hoces

User admin
pass boki200

i admina ima vise a mogu ti i njihove dati logove i novu adresu....

da je exe net moj sa par hiljada korisnikla ja racunar nebi ni palio......tako da sve sto si reko je meni smesno.....ali ok ,misli da je moj.....haha slatko me nasmeja...

dali e to neznanje,ili pokusaj provokacije neuspele ti presudi sam...
Ljudi vi se razbacujete sa tim panelima a ja nemam bas nijedan jedini hahah
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
boki71 je iz Srbije a stavlja pas huso......:pos:

ja sam10 godine admin na raznoraznim forumima i niko mi jos nije probio pas niti je SF ikada hakovan za sve godine postojanja jer se pas sastoji iz cetrnaest slova,brojeva i karaktera.....a na exe net stavio boki200 ......


ulepsao si mi vece.......[DOUBLEPOST=1475272352][/DOUBLEPOST]
Ljudi vi se razbacujete sa tim panelima a ja nemam bas nijedan jedini hahah
jel ti treba........evo poslacu ti na pp.....loguj se i uzmi sve sto ti treba imas tamo 2500 kanala.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom