Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 август 2016
Мислења
93
Поени од реакции
41
sve to je vec objasnjeno 1000 puta, na svakom forumu pa i na ovom samo se treba malo potruditi i naci.
Drug moj ja sam to trazio i nalazio al ljudi to pisu i objasnjavaju u siframa sve se nesto krije niko da da lijepo jasno objasnjenje u par koraka to to i to gotovo....a ne treba ti ovo pa znas onda moras ovo itd.. sve neke sifre.
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Alati i kako se njima radi, tesko da ce ti neko dati i reci !
Sve je ovo unosan biznis godinama, koji se modifikuje po potrebi !
Zato se bezkompromisno i svadjaju po forumima !
Treba ostati u igri i ukloniti konkurenciju i raznorazne "padobrance" !
Mlade, nezaposlene programere u ovom poslu i mogu razumeti (svaki dinar dobro dodje),
ali ove priucene i nadobudne pametnjakovice tesko !
Aj' nek dignu ruke vlasnici foruma i sajtova i potvrde to ! (malo morgen)
Doduse, moze se pokupiti koja mrvica od njih, ali ti je najbolje biti samouk i istrajan u svemu ovome,
(ko moze) pa mozda i naucimo nesto jednog dana !
PS. Uvlakaci imaju prednost prilikom napredovanja ! :)[DOUBLEPOST=1475232190][/DOUBLEPOST]A, o "pacijentima" cemo neki drugi put ! :D
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
A, znate li koji su najbolji ?
"Padobranci" koji ne znaju dosta toga, a imaju, i to sto imaju, ne dobiju od nekoga, nego sami pronadju ( s' to malo znanja sto imaju ) ! ;)
 
Последно уредено:
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Alati i kako se njima radi, tesko da ce ti neko dati i reci !
Sve je ovo unosan biznis godinama, koji se modifikuje po potrebi !
Zato se bezkompromisno i svadjaju po forumima !
Treba ostati u igri i ukloniti konkurenciju i raznorazne "padobrance" !
Mlade, nezaposlene programere u ovom poslu i mogu razumeti (svaki dinar dobro dodje),
ali ove priucene i nadobudne pametnjakovice tesko !
Aj' nek dignu ruke vlasnici foruma i sajtova i potvrde to ! (malo morgen)
Doduse, moze se pokupiti koja mrvica od njih, ali ti je najbolje biti samouk i istrajan u svemu ovome,
(ko moze) pa mozda i naucimo nesto jednog dana !
PS. Uvlakaci imaju prednost prilikom napredovanja ! :)[DOUBLEPOST=1475232190][/DOUBLEPOST]A, o "pacijentima" cemo neki drugi put ! :D
Potpono si u pravu da svaki programer ako se skolovao nece ti skriptu radit badava sitnice ok i naravno da zeli zaradit.
Evo moj jedan prijatelj programer na trzistu za svoj alat sa skriptom ili ti program trazi 2000 eura mozes sa njim sta zelis
ali ima cijenu i ko voli da plati tu igracku ok.Veli mjesece ulozenog truda i sad da da nekome badava.A da je iptv unosan posao i to je istina ljepa svotica moze padati svaki mjesec na racun ako igras pametno naravno i tu treba staza ko u svakom poslu ,ali ja i dalje tvrdim cs je zakon slika puno kvalitetnija pogotovo za utakmice i puno jednostavnije nego se sa listama zezati.I na kraju ako nisi u igri stalno vrijeme te pregazi i danas si strucnjak ,a vec sutra mozes da budes pocetnik i na kraju si na klupi za rezerve hehehhe
 

jazbina

Not against spontaneous decisions, one night only
Член од
10 јули 2016
Мислења
35
Поени од реакции
7
moze li neka stabilna lista sa sportskim kanalima.hvala unapred
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Ajde dvojica koji zele nauciti kako se pravi confing za sentry nek mi se jave na pp ali za proxy i combo nek se sami snadu i servere jer mi se neda vise sa njom zezati
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
Potpono si u pravu da svaki programer ako se skolovao nece ti skriptu radit badava sitnice ok i naravno da zeli zaradit.
Evo moj jedan prijatelj programer na trzistu za svoj alat sa skriptom ili ti program trazi 2000 eura mozes sa njim sta zelis
ali ima cijenu i ko voli da plati tu igracku ok.Veli mjesece ulozenog truda i sad da da nekome badava.A da je iptv unosan posao i to je istina ljepa svotica moze padati svaki mjesec na racun ako igras pametno naravno i tu treba staza ko u svakom poslu ,ali ja i dalje tvrdim cs je zakon slika puno kvalitetnija pogotovo za utakmice i puno jednostavnije nego se sa listama zezati.I na kraju ako nisi u igri stalno vrijeme te pregazi i danas si strucnjak ,a vec sutra mozes da budes pocetnik i na kraju si na klupi za rezerve hehehhe
Pa zar su svi ovi stručnjaci sto trpaju liste po forumima platili scripte haha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom