Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јули 2024
Мислења
2
Поени од реакции
0
Potraznja reseller-a
Cijena kredita po dogovoru. ( placanje unaprijed,bez lazi,prevara i slicno)
Unlimited panel
1.8k kanala
7k filmova
1.2k serija
Catch up,epg,logo
Vlastita aplikacija

Kontakt wp 387603094537
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
378
Поени од реакции
281
ima li neko da mi pošalje skriptu za vadenje listi od zločka , neznam kako mu nick ovde na forumu
 

isy

Член од
17 декември 2023
Мислења
3
Поени од реакции
0
Nekoj da kaze url za proskytv.net
Автоматски споено мислење:

Мене ми дадо втор пат тест и тоа ме изненади зошто никој не дава два пати тест.
Третиот пат викам ајде да видам колку пати даваат и ми пратија мејл на македонски дека веќе ми дале тест а видов ми пратија и за промоцијата.

Ако некогаш се одлучам платена би земал од листава.
Автоматски споено мислење:


Од TiViMate најдов премиум апк постара верзија ама на едниот телевизор Philips ми работеше a на другиот Grundig не.

Ако земам листа платена не ми се дава плус пари и за апликација плеер. Затоа барам некоја апк кракната премиум.
Moze li da mi dades url od proskytv.net??
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.209
Поени од реакции
7.739
  • Ми се допаѓа
Reactions: isy

Kajgana Shop

На врв Bottom