Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 јули 2007
Мислења
15.237
Поени од реакции
7.753
Дали некој ја има Tvmate премиум верзија аpk?

На еден од сајтовите каде што ја најдов премиум работеше добро но не ми вади EPG a верзијата која ја има на Play Store вади и EPG од листата aма мора да се плати за плус опции.
 
Член од
27 јуни 2009
Мислења
233
Поени од реакции
106
Дали некој ја има Tvmate премиум верзија аpk?

На еден од сајтовите каде што ја најдов премиум работеше добро но не ми вади EPG a верзијата која ја има на Play Store вади и EPG од листата aма мора да се плати за плус опции.
SSIPTV е бесплатна,ако ја немаш ,симнија.
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
368
Поени од реакции
226
Pozdrav drustvo dali znate sky ticket kako se radi stim...ako moze pomoc...
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
411
Поени од реакции
1.034
Da li ima ko bilo kakvu listu samo da ima kanal crtani film HEY KIDS jer to mi najvise voli mala unuka . Pozdrav svima i hvala onom ko mi pomogne .
 
Член од
25 октомври 2013
Мислења
160
Поени од реакции
260
Луѓе, вчера ми стаса email промоција 25% намаление нудат овие од proskytv.net намалени цени богами многу. Купив уште 4 акаунти за топ цена. Сервисот е предобар сликата стакло.
 
Член од
30 декември 2015
Мислења
82
Поени од реакции
143
Moze preporuka za Android TV aplikaciju za STALKER (logovanje sa MAC adresom), a da nije OTT Navigator IPTV ili Vstro Player.
 
Член од
25 октомври 2013
Мислења
160
Поени од реакции
260
според мене, до сега тестирано еден куп апликации TiviMate дефинитивно најдобра апликација за гледање оптимизирана добро, работи само на андроид.

А за SmartTV најдобра барем досегашниве тестови покажале smart-stb .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom