Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

up

Член од
12 август 2007
Мислења
55
Поени од реакции
5
Pozdrav može li neko da mi pošalje EXYU m3u listu komplet sa movies i serije sa prevodom.Unaprijed Hvala.
 
Член од
25 декември 2010
Мислења
36
Поени од реакции
3
Zemav TV PHILIPS 55' pus 8008 /12 andoid
sakam da probam IPTV ili eventualno nekoj koj ima schering za Dreambox 800HD
Vase mislenje ?
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Ima nekoj od moderatorive da gi blokira ovie spamerive?

Ili se provaleni Profili ?
За жал немаме никакви модераторски опции или тие се делумни. Само админот може да среди.
Се работи за хакнати акаунти, не само тука туку и на многу други форуми со идентична спам порака Мој совет сменете лозинка во профил.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom