Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 јануари 2019
Мислења
148
Поени од реакции
95
Ke ve zamolam nekoj ako ima besplatna m3u lista vo inbox da mi prati. (Samo da ne e test od 24 casa, tuku besplatna koja ke raboti podolg period) blagodaram na site
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
hvala
hvala
Автоматски споено мислење:

To ti je "baklja" prijatelju...redja lista malo isprepadana:D pa sad ....m3u moze se naci a mac teze ces gledati.
Ima SLO kanale znam zato ti odgovara al nadju se i drugeliste koje to imaju ako ti je to cilj ...
Jok, istina da sam blizu Slovenije, al ne gledam ih, tražim listu sa sinkroniziranim hr ili sr crtićima, ili crtanima, a ova baklja, što sam i poslje sam skužio ima preko 230 sinkroniziranih, super lista, nikad je do sada nisam imao prilike gledati, pa ako postoji alternativa na kojoj mogu sam iskenorati macove sa stormom, pukni naziv servera u pm... Hvala!
Автоматски споено мислење:

Ps: ako se sjećate onog playera za android TV što sam ga "predstavio" prije kojih mjesec dana, dobio je niz nadogradnji, i radi uredno, a besplatan je, najbitnije učitava Mac liste... I ako je lista preopterečena, ne stane, već se malo zblesira i krene dalje... Jedino, ne radi mi na mobitelu, ne mogu stisnuti " i agree". Na android boxu i android odnosno Google TV -u radi normalno.....
 
Последно уредено:
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Pozdrav svima. Da li neko ima iskustva sa ovim boxom i da li je dobar za Iptv.
Nokia Streaming Box 8000
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Pozdrav svima. Da li neko ima iskustva sa ovim boxom i da li je dobar za Iptv.
Nokia Streaming Box 8000
Pa meni smjelo biti loše,
Ja imam mecool km6 deluxe, al nema sve certifikate, mislim na Netflix i Disney +, a ovaj što si spomenuo ima, jest da nema av1 hw dekodiranje, al to kak stvari stoje, nebude od životne važnosti narednih 5 godina, bitno da ova tvoja Nokia ima amlogicov CPU, i certificiran android TV , e sad je cijena upitnik?!

Ako trebaš iptv, ja mislim da je ovo bestbuy

HRK 308.15 57%OFF | realme 4K Smart Google TV Stick Global Version 2GB 8GB HDMI 2.1 Quad-Core CPU Dual-Core GPU HDR 10+ 4Kp60 Bluetooth 5.0
Naravno, Ideš na 4k
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Nokia ide preko Amazon za 65-70 Evra tako da nije preskup. 8010 jos nije u prodaji.
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Jok, istina da sam blizu Slovenije, al ne gledam ih, tražim listu sa sinkroniziranim hr ili sr crtićima, ili crtanima, a ova baklja, što sam i poslje sam skužio ima preko 230 sinkroniziranih, super lista, nikad je do sada nisam imao prilike gledati, pa ako postoji alternativa na kojoj mogu sam iskenorati macove sa stormom, pukni naziv servera u pm... Hvala!
Čim uvatim malo vremena treba prijatelju pregledati jedno 1000 portala servera :D da vidim gde ima tih silnih crtaća...al nadje se.
Dobro veče
Gleda li se narode tekma utakmica Poljska-Argentina ili se drema :sleep: :D.
FUDBAL.gif
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.649
Поени од реакции
1.538
Jel može m3u link za HRT2, za utakmicu Belgija - Hrvatska i jedan za Arena Premium 1/2 za utakmicu Srbija - Švicarska, ne zanimaju me druge kanale. Zahvaljujem unapred.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom