Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Dok na vrbi rodi grozde onda cete ju skenirat,ajte molim vas treba imat nesto i znanja ne samo stiskat dugmice hahaaa hekleri svasta.
Panel, neznam što si sa ovom slikom htio da rečeš, može li malo da si jasniji sta i sa čim nemože od ovih servera...

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Snapshot (2022-09-18 04-33-20).png
Автоматски споено мислење:

Snapshot (2022-09-18 04-40-28).png
itd da ne spamujem temu pa mnogi su od vas gore navedene liste dobii ovih dana,i sto je najgore ljudi koji najvise pricaju idu do reselera i kazu slusaj lista ti se skida na taj i taj nacin onda ta nepoznata bijeda od covjeka dobije free listu uzas jbg ali tako je ali nacina ce uvijek biti
Автоматски споено мислење:

9 clanova dobiilo zaticene liste:drk::drk:
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Прегледај го приврзокот 345392
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 345393
itd da ne spamujem temu pa mnogi su od vas gore navedene liste dobii ovih dana,i sto je najgore ljudi koji najvise pricaju idu do reselera i kazu slusaj lista ti se skida na taj i taj nacin onda ta nepoznata bijeda od covjeka dobije free listu uzas jbg ali tako je ali nacina ce uvijek biti
Je'l barem 10 konekcija:)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
itd da ne spamujem temu pa mnogi su od vas gore navedene liste dobii ovih dana,i sto je najgore ljudi koji najvise pricaju idu do reselera i kazu slusaj lista ti se skida na taj i taj nacin onda ta nepoznata bijeda od covjeka dobije free listu uzas jbg ali tako je ali nacina ce uvijek biti
ta bijeda je poznata na ovom forumu, ima preko 2200 postova, hvalio je tvviet, sad zirovnicu kojoj pola strimova ne radi, a server u toku dana radi 8-10 sati, i ne svaki vikend!
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
ta bijeda je poznata na ovom forumu, ima preko 2200 postova, hvalio je tvviet, sad zirovnicu kojoj pola strimova ne radi, a server u toku dana radi 8-10 sati, i ne svaki vikend!
Plus,isti kanali sa 2-3 razlicita imena,pa kaze da ima preko 180 filmskih :)
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Прегледај го приврзокот 345392
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 345393
itd da ne spamujem temu pa mnogi su od vas gore navedene liste dobii ovih dana,i sto je najgore ljudi koji najvise pricaju idu do reselera i kazu slusaj lista ti se skida na taj i taj nacin onda ta nepoznata bijeda od covjeka dobije free listu uzas jbg ali tako je ali nacina ce uvijek biti
Автоматски споено мислење:

9 clanova dobiilo zaticene liste:drk::drk:
Imenuj...ovako je iza ledja...ako su najgori ljudi zasluzuju da se zna ko su.I sam imam neke sumnje ali to je samo sumnja...Optuzujes ljude koji najvise pricaju,po kom osnovu... licno imam drugacija iskustva.Kako i zasto su ljudi koji najvise pricaju nepoznata beda od coveka.Razmisljam zasto si tako ogorcen...
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Imenuj...ovako je iza ledja...ako su najgori ljudi zasluzuju da se zna ko su.I sam imam neke sumnje ali to je samo sumnja...Optuzujes ljude koji najvise pricaju,po kom osnovu... licno imam drugacija iskustva.Kako i zasto su ljudi koji najvise pricaju nepoznata beda od coveka.Razmisljam zasto si tako ogorcen...
nikog optuzio nisam samo kazem da postoje takvi ljudi .vidim uvijek si tu za mene cijenis sto dijelim liste pohvalno je to
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ako je ko podelio listi na ovom forumu onda je to zokiniko,svaka ti cast na tome!
Darko uopste to ne sporim,licno mi smeta negativna energija koju siri sa svakim objavljivanjem.Nemam nista protiv njega ali pogledaj gore njegov pokusaj da me predstavi sa nekim userom koji nisam.Jeftin i ne uspeo trik...tesseract...mozda se i on javi,i to mu nije prvi put primetio sam i ranije kod nekih prepiski sa drugima.
No sve ima svrhu pa tako i ova objava u cilju raskrinkavanja.Razmisljam koliko neko mora imati zlobe i pakosti da se sluzi time.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Darko uopste to ne sporim,licno mi smeta negativna energija koju siri sa svakim objavljivanjem.Nemam nista protiv njega ali pogledaj gore njegov pokusaj da me predstavi sa nekim userom koji nisam.Jeftin i ne uspeo trik...tesseract...mozda se i on javi,i to mu nije prvi put primetio sam i ranije kod nekih prepiski sa drugima.
No sve ima svrhu pa tako i ova objava u cilju raskrinkavanja.Razmisljam koliko neko mora imati zlobe i pakosti da se sluzi time.
koje tebe spominjao nisam ni primjetoi da si tu ,haha svasta ides na ignore sad pisi sta hoces
 

Kajgana Shop

На врв Bottom