Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 март 2012
Мислења
18
Поени од реакции
2
има некој инфо зошто не работи green balkan kodi?
Автоматски споено мислење:

kodi green revolution/bluethunder idealno funkcionira za gledanje tv ama na android ili windows , dali moze da se prefrlat kanalite nekako na hisense vidaa os vo forkplayer ili ss iptv ?
stalker ?

Прегледај го приврзокот 339028
ne raboti momentalno green balkan kodi
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Saskon sta mi brises postove jel ti imas nesto protiv mene sta te muci moj ego.
Членот не смее да ги уништува темите на форумот со други информации кои не се поврзани со темата, лични муабети и слично. За се' што не е поврзано со темите на форумот, постојат приватните пораки.

Секое офтопик мислење ќе биде избришано без образложение. Доколку оф-топик мислењата се повторуваат намерно, членот кој ги пишува ќе биде санкциониран со казнени поени и/или бан од темата.

Сите прашања во врска со избришани мислења, банови, технички прашања или предлози до модераторите и администраторите - ги упатувате во соодветните теми во делот на форумот за таа намена. Секое такво прашање тука ќе биде сметано за офтопик, и како такво ќе има иста судбина како и секое друго офтопик мислење.
Правилат важат како за сите така и за тебе.
Ако имаш нешто да кажеш во врска со темата, повели. Секое мислење кое не е поврзано во контекст со темата ќе биде избришано.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
менувам повекје конекциска мак над 1000 конекции. листата е со ex yu важи уште 7 месеци ја коростам веќе 3 месеци без проблем. менувам за m3u повеќеконекциска со exyu поради тоа што втор тв ми е лг и мoра со m3u. пп
 
Последно уредено:
Член од
24 мај 2016
Мислења
14
Поени од реакции
4

Kajgana Shop

На врв Bottom