Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 ноември 2020
Мислења
27
Поени од реакции
9
zna li ko mozda ima li koji server arene premium u HD kvalitetu 50fps, eventualno FHD 25fps sa malo boljim bitrate-om
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Ako neko ima listu neka pošalje na pp. Hvala unapred .
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
153
Поени од реакции
170
sljededcih 20 koji se jave dobijaju placu samo nju dijelim tako gazda panela hoce kaze podijeli sto vise mozes ovih mojih visekonecijskih:cujte:
Ma jesi li ti to podijelio svima istu listu ,svoj 20-orici?BTW ionako ne radi vise hebemu misa. Radi se o
username=Aldinjo@bld888&password=homere@jdsa899JF , jelda? Ti si uvijek bio fer ne znam zasto sad istu listu svima saljes. Nije to smekerski. Svejedno pozdrav za tebe.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ma jesi li ti to podijelio svima istu listu ,svoj 20-orici?BTW ionako ne radi vise hebemu misa. Radi se o
username=Aldinjo@bld888&password=homere@jdsa899JF , jelda? Ti si uvijek bio fer ne znam zasto sad istu listu svima saljes. Nije to smekerski. Svejedno pozdrav za tebe.
Pa zoki je lepo napisao ,,visekonekcijska,,
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ma jesi li ti to podijelio svima istu listu ,svoj 20-orici?BTW ionako ne radi vise hebemu misa. Radi se o
username=Aldinjo@bld888&password=homere@jdsa899JF , jelda? Ti si uvijek bio fer ne znam zasto sad istu listu svima saljes. Nije to smekerski. Svejedno pozdrav za tebe.
A zato mene cimaju ti isti liste,a ja ih pitam pa sta niste dobili.Ljepo sam napisao da to nista ne vredi sta svaka kljuka moze nac.Enigma je zakon to pricam vec nekoliko godina............

Автоматски споено мислење:

Pa zoki je lepo napisao ,,visekonekcijska,,
Pa i moja suseda prima vise al si zenska lijepo to rasporedi da traje.I svi zadovoljni i musterije i njezin muz.
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Ma jesi li ti to podijelio svima istu listu ,svoj 20-orici?BTW ionako ne radi vise hebemu misa. Radi se o
username=Aldinjo@bld888&password=homere@jdsa899JF , jelda? Ti si uvijek bio fer ne znam zasto sad istu listu svima saljes. Nije to smekerski. Svejedno pozdrav za tebe.
neplaci dobio si novu i to ti je zadnja sto se tice moje malenkosti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom