Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Za ovo postavljanje tsp od doticnog gos.
SalAs je kriv vlasnik foruma gos Elmu.
A sad se na kajgana forumu raspucavaju.
Doticni Elmu je napisao na svom forumu da je gazda i da se u njegovoj kuci ponasa kako on diktira.I napisao da se strikno zabranjuje postavljanje tsp mac,tsp liste i dijeljenje tsp na pm.Jer je navodno gazda tsp donator placenog dijela foruma od Elme.Sto je doticnog gos. SalAs razljutilo i zakacili se na Elminom forumu,mozda ga i izbacio.
I ovaj mu izbacio ovdje tsp liste u znak njegove reakcije tj.Elme.
E sad ja ne podrzavam ovak pristup unistavanja listi pa molim admina Saskona da izbrise liste iako je to vec trebao jer ne vidim da se svada prenosi sa drugog foruma i resava ovdje na kajgana.Spastamo svi mi koji cuvamo i ne unistavamo da Vi svi imate sta gledat.
Svako postavljanje javno liste ma kakva ona bila ja usudujem.
Автоматски споено мислење:

Meni je jasno da kod Elme nervoza jer mu vise listi u neplacenom dijelu nego placenom pa se postavlja pitanje.
Zar stvarno to ljudi placaju uz toliko javnih listi nekome.Al ko voli nek izvoli.
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Za ovo postavljanje tsp od doticnog gos.
SalAs je kriv vlasnik foruma gos Elmu.
A sad se na kajgana forumu raspucavaju.
Doticni Elmu je napisao na svom forumu da je gazda i da se u njegovoj kuci ponasa kako on diktira.I napisao da se strikno zabranjuje postavljanje tsp mac,tsp liste i dijeljenje tsp na pm.Jer je navodno gazda tsp donator placenog dijela foruma od Elme.Sto je doticnog gos. SalAs razljutilo i zakacili se na Elminom forumu,mozda ga i izbacio.
I ovaj mu izbacio ovdje tsp liste u znak njegove reakcije tj.Elme.
E sad ja ne podrzavam ovak pristup unistavanja listi pa molim admina Saskona da izbrise liste iako je to vec trebao jer ne vidim da se svada prenosi sa drugog foruma i resava ovdje na kajgana.Spastamo svi mi koji cuvamo i ne unistavamo da Vi svi imate sta gledat.
Svako postavljanje javno liste ma kakva ona bila ja usudujem.
Автоматски споено мислење:

Meni je jasno da kod Elme nervoza jer mu vise listi u neplacenom dijelu nego placenom pa se postavlja pitanje.
Zar stvarno to ljudi placaju uz toliko javnih listi nekome.Al ko voli nek izvoli.
@SalAs е баниран, недолично однесување, навредливи и вулгарни зборови.
Што се однесува до листите тука нема помош.
Бадијала ќе ги избришам листите, тој истото ќе го направи на друго место.
Можеше едноставно да подели на оние кои немаат што да гледаат, но за инает се јаде и вреќа сол.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Samo da vas obavjestim da ce sa tsp za mjesec dana bit isto ko i sa diogenom pa vi ako ocete vjerujte ako ne i za diogen niste vjerovali.Ispusìte se imate 30 dana vremena.
Veliki pozdrav za moje prijatelje gazde tsp i diogena.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom