Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Cuo sam da se taj alat dijeli kod Elmua na forumu
Al se pitatate kako je tamo dosao i ko je autor.Nema veze nije ni prvi ni zadnji sta je izasao vac ga ima oko 60 ljudi.
Sve je to prolazno ko i mi.Listi i servera za sto zivota nikad vise.Veliki pozdrav za luc luca.Inace opet vam radi preko onog......malo se okrenite gore........
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
212
Al se pitatate kako je tamo dosao i ko je autor.Nema veze nije ni prvi ni zadnji sta je izasao vac ga ima oko 60 ljudi.
Sve je to prolazno ko i mi.Listi i servera za sto zivota nikad vise.Veliki pozdrav za luc luca.Inace opet vam radi preko onog......malo se okrenite gore........
@Gogo okreno se mnogo gore ali nevidim na sta aludiras. ajde malo pojasni.
Inace velik pozdrav za @Intera jako mi je drago i milo da si opet snama.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
@Gogo okreno se mnogo gore ali nevidim na sta aludiras. ajde malo pojasni.
Inace velik pozdrav za @Intera jako mi je drago i milo da si opet snama.
satelit enigma
Автоматски споено мислење:

Cuo sam da se taj alat dijeli kod Elmua na forumu
Uopce nije problem ja vam ga podijelim al za pol sata ce liste bit posvuda i sta smo uradili nista.Ionako ce to brzo van ko i sve.Nista nije trajno.Sve vam to isto pink je pink gdje god ga gledali.
 
Последно уредено:
Член од
4 март 2020
Мислења
19
Поени од реакции
17
satelit enigma
Автоматски споено мислење:


Uopce nije problem ja vam ga podijelim al za pol sata ce liste bit posvuda i sta smo uradili nista.Ionako ce to brzo van ko i sve.Nista nije trajno.Sve vam to isto pink je pink gdje god ga gledali.
Podeliš taj famozni tool i ode sve do djavola. Video taj alat, otprilike i znam kako radi al nije to za javno. Sad svako radi kako mu volje.
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
361
Поени од реакции
223
uskoro dijelim alat da svi vadite visekonecijske malo optereti pc ali liste samo se stancuju hvala drugu koji mi je dao alat sa balkan foruma heheheh

Ima dobrih alata za sve sta zelite samo treba baratati kako treba... pozdrav drustvo
Nemam alate ali imam prijatelje,pa imam skoro sve...to je najbitnije. ;)

Druze ni je nemam alat... Al nadje se po neki kolega pa salje i trazim malo po netu pa nadje se jednu vise konekcija radi mesec 2 i kraj... Pozdrav veliki za kolege prijatelje....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom