Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
1.956
Поени од реакции
4.722
@m12marko филмот Тома е со авторски права. Секој линк или торент кој носи кон гледање и симнување на истиот значи и кршење на тие авторски права. Секоја објава на таков линк ќе биде избришана, а доколку членот упорно постира такви линкови ќе биде отстранет од темата.
Кајгана не е варез форум и затоа не сакаме да имаме никакви консеквенции. Темата е осетлива и мора да се внимава што се објавува. Линкови од иптв кои работат на црно не е никаков прекршок.
Доколку имаш линк од дотичниот филм подели преку порака на оној што сака да гледа.
 
Член од
9 август 2020
Мислења
17
Поени од реакции
3
Pozdrav drugari,
pade mi veceras placa.work:5115 lista, pa ako ima neka dobra dusa da posalje tu listu u m3u formatu, a moze ako nema ta i neka druga exyu lista tipa balkan-x ili nova iptv ili iptvone.de.
Hvala unapred.
 
Член од
2 март 2018
Мислења
258
Поени од реакции
298

ovs

Член од
4 јануари 2021
Мислења
124
Поени од реакции
134
Koja android aplikacija je najbolja za iptv na android TV?
Treba mi nekoja koja ne koristi previse hdd prostor(na adroid tv imam samo 16GB ali skoro i da nema prazan prostor)
da moze da se ubaci vise macova i liste da nema neki limit i interfejs sa epg da je sreden dobro.
koristeo sam stb emu i interfejs mi se ne svidza.
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
112
Поени од реакции
178
Koja android aplikacija je najbolja za iptv na android TV?
Treba mi nekoja koja ne koristi previse hdd prostor(na adroid tv imam samo 16GB ali skoro i da nema prazan prostor)
da moze da se ubaci vise macova i liste da nema neki limit i interfejs sa epg da je sreden dobro.
koristeo sam stb emu i interfejs mi se ne svidza.
,
TiiviMate premium cca. 7€ godina ,5 acounta
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
67
Поени од реакции
57
Здраво дечки, имам low budget тв VOX android 6.0 сега почна да зафркава немижам да го најавам на Google или playstore дали има цака финтс или да се надгради понова верзија оперстивен систем?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
432
Поени од реакции
871
Koja android aplikacija je najbolja za iptv na android TV?
Treba mi nekoja koja ne koristi previse hdd prostor(na adroid tv imam samo 16GB ali skoro i da nema prazan prostor)
da moze da se ubaci vise macova i liste da nema neki limit i interfejs sa epg da je sreden dobro.
koristeo sam stb emu i interfejs mi se ne svidza.
Progtv nije loš
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ovs

Kajgana Shop

На врв Bottom