Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
zna li neko zasto ne radi duplexplay u kompyuteru win 10 ja sam ga imao uplatio sve ali sam ga formatio pc i sad ne moze se instalirati ni uplatiti ako zna neko zamolioga da pomoze meni hvala unapred od srcu pozdrav svima
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Kod mene mnogi ti serveri od kako su promenili zaštite više ne rade a i maca ne mogu iskopati jbg... izgleda da sam zarđao dosta...:rolleyes:
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
360
Поени од реакции
223
Ljudi pre neki dan sam pisao da bay iptv je gratis i gledao sam 1 godinu i wise na toj aplikaciji.... Danas mi neradi wise aplikacija bayiptv.. LJUDI MOZDA STE UPARWU NESMESE NISTA JAVNO RECI PA CAK NI SERVERI NI LISTE KANALA TOTALNO NISTA... WOW... TOTALNO ME SJEBO OWO STO SAM MOZDA JA JAWNO REKO DA JE BAY GRATIS... POZDRAV SVIMA... NISTA JAVNO NEMA OD MENE SVE STA ZELITE LISTE SAMO PM I NEMA DA SE NIKO ZAHVALI JAVNO VOZDRA JARO
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Ljudi pre neki dan sam pisao da bay iptv je gratis i gledao sam 1 godinu i wise na toj aplikaciji.... Danas mi neradi wise aplikacija bayiptv.. LJUDI MOZDA STE UPARWU NESMESE NISTA JAVNO RECI PA CAK NI SERVERI NI LISTE KANALA TOTALNO NISTA... WOW... TOTALNO ME SJEBO OWO STO SAM MOZDA JA JAWNO REKO DA JE BAY GRATIS... POZDRAV SVIMA... NISTA JAVNO NEMA OD MENE SVE STA ZELITE LISTE SAMO PM I NEMA DA SE NIKO ZAHVALI JAVNO VOZDRA JARO
Ma ne zuri se Adnane cekaj koj dan proradice opet ,ma gde bas tebe cekali da reklamiras pa da bi ugasili.

pozzzz za sve vas
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ljudi pre neki dan sam pisao da bay iptv je gratis i gledao sam 1 godinu i wise na toj aplikaciji.... Danas mi neradi wise aplikacija bayiptv.. LJUDI MOZDA STE UPARWU NESMESE NISTA JAVNO RECI PA CAK NI SERVERI NI LISTE KANALA TOTALNO NISTA... WOW... TOTALNO ME SJEBO OWO STO SAM MOZDA JA JAWNO REKO DA JE BAY GRATIS... POZDRAV SVIMA... NISTA JAVNO NEMA OD MENE SVE STA ZELITE LISTE SAMO PM I NEMA DA SE NIKO ZAHVALI JAVNO VOZDRA JARO
Ma to gase ovi naši.. Prokleto za novce pa druge zajebava da bi on bio bolji.. Umjesto da rade kao pojedinci na kvaliteti liste, servera, epg... Oni sjebavaju druge da bi oni ispali bolji hahaha... Koje igre.. A takvima će se sve to vratit.. Jbg..
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Ljudi pre neki dan sam pisao da bay iptv je gratis i gledao sam 1 godinu i wise na toj aplikaciji.... Danas mi neradi wise aplikacija bayiptv.. LJUDI MOZDA STE UPARWU NESMESE NISTA JAVNO RECI PA CAK NI SERVERI NI LISTE KANALA TOTALNO NISTA... WOW... TOTALNO ME SJEBO OWO STO SAM MOZDA JA JAWNO REKO DA JE BAY GRATIS... POZDRAV SVIMA... NISTA JAVNO NEMA OD MENE SVE STA ZELITE LISTE SAMO PM I NEMA DA SE NIKO ZAHVALI JAVNO VOZDRA JARO
A ja te bas htio pitati kako u tebe radi gratis, ja ga jučer instalirao na Samsung Tizen i lijepo mi piše da imam 7 dana free a onda se treba platiti. U ponudi je 1 god 6,49 Eura ili lifetime 11,99 Eura.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom