Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 ноември 2020
Мислења
26
Поени од реакции
8
ima li ko viska neku stabilnu exyu m3u listu da posalje za ličnu upotrebu.. hvala unaprijed
 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
357
Поени од реакции
1.176
Може е одговорено прашањево но темава има 6620 страни па не би пребарувал. Би сакал да прашам некој да не има упатство за инсталирање на Cody на лаптоп или мобилен? Доколку е забрането тука нека ми пише во ПП.
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
148
Поени од реакции
69
Дали може една stalker листа со exyu канали. Ми праќаа пред 2 месеци но таа више не ми работи. Ми треба за на стбему. Ако е со повеќе конекции би бил многу благодарен
 
Член од
25 март 2017
Мислења
60
Поени од реакции
72
Ako neko zna adresu za makedonski server "Delux" moze li na PM.
Pozdrav i ugodan vikend svim clanovima Kajgane.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.209
Pozz svima. Na nekom sam putu pa mi treba uskuga, ako moze poslati ko svezu ART listu, naravno ne treba mac, samo mi treba sto sveziji m3u fajl.
 
Член од
27 октомври 2019
Мислења
20
Поени од реакции
23
Dobra den
Dali bi mi dale lista samo so filmovi i serii za svoja licna upotreba bi vi bil blagodaren
Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom