Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Pozdrav zamolio bih sve forumase ako mogu da mi pomognu sa jednom ex yu listom. Imao sam jednu koja je radila 3 mjeseca al je neko objavio pa je prestala. Hvala vam unaprjed i veliki pozz za sve.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
mnogo losa slika nista se nevidi.Kakvo je ovo kombo dzubre ovi sto reklamira.
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
odgovor javno soti na pp
Momak ovde ti ne vrede pravila sf tamo mozes da banujes tu si niko i nista cista nula. A da znas ko sam to mozes samo ti da popusis jer na sf nemam ni jednu jedinu poruku i nikad necu ni imati, Ne zanima me taj forum .Napisacu ti i tamo uopste nije bed pa banuj tamo ces dobit povecu depesu za sve moje drugare iz HR i BH sto si banovao. Poz. iz suncanog Osijeka za sve moje drugare.A ti slike lepi tamo na sf, pola juge te zna da si ljigavac i hvalisavac dosta si i ovde omolozavao na kajgana forum vise neces kad sam ja tu
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Al sam te se uplasio sav se tresem skraceno NEBITAN SI..... nebi da pisem javno ono sto bi ti sasuo u facu da te uzivo sretnem lako ti se kur*cit ovako ... daj adresu iz osijeka pa te mozda i posjetim usput mi je
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Al sam te se uplasio sav se tresem skraceno NEBITAN SI..... nebi da pisem javno ono sto bi ti sasuo u facu da te uzivo sretnem lako ti se kur*cit ovako ... daj adresu iz osijeka pa te mozda i posjetim usput mi je
Zato se i kurcis sa sf nek dodem tamo oces me tamo vidjet nikad hehhe velim ti ovde si mali pevac i da vise nisi spomenuo boga dripac nisam ti ja ko neko da ga mozes zajebavat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom