Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 април 2018
Мислења
55
Поени од реакции
113
Pozdrav! Kako doči do informacije o listi ako ne dozvoljava «panel_api.php»? Lista inače radi.
1. Zamijeni panel_api.php sa get.php bez onog _plus na kraju, samo sa &type=m3u i posle listu pusti u IPTV Stream Checker by KiddaC ili IPTV-AccuontInfo by salezli. Trebalo bi, da ti pokaže tražene informacije.
Ako to ne radi, onda:
2. Otvori SF VIP Player, ubaci listu, pokreni neki kanal te na tastaturi pritisni slovo A. Gore lijevo trebao bi vidjeti informacije o listi.

3. Sve ovo je več napisano, više puta. Pomoču tražilice bi se ti odgovori pronašli za minut, dva. Ali znam, lakše je ponovo pitati nego potrošiti nekoliko minuta "dragocjenog" vremena za traženje, zar ne... ;)
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
1. Zamijeni panel_api.php sa get.php bez onog _plus na kraju, samo sa &type=m3u i posle listu pusti u IPTV Stream Checker by KiddaC ili IPTV-AccuontInfo by salezli. Trebalo bi, da ti pokaže tražene informacije.
Ako to ne radi, onda:
2. Otvori SF VIP Player, ubaci listu, pokreni neki kanal te na tastaturi pritisni slovo A. Gore lijevo trebao bi vidjeti informacije o listi.

3. Sve ovo je več napisano, više puta. Pomoču tražilice bi se ti odgovori pronašli za minut, dva. Ali znam, lakše je ponovo pitati nego potrošiti nekoliko minuta "dragocjenog" vremena za traženje, zar ne... ;)
Lepo je kad neko odluci pokusati pomoci,ali zasto se osecam tako ne prijatno dok citam tvoj post. Zar ne..... ;)
 
Член од
27 јануари 2018
Мислења
40
Поени од реакции
12
1. Zamijeni panel_api.php sa get.php bez onog _plus na kraju, samo sa &type=m3u i posle listu pusti u IPTV Stream Checker by KiddaC ili IPTV-AccuontInfo by salezli. Trebalo bi, da ti pokaže tražene informacije.
Ako to ne radi, onda:
2. Otvori SF VIP Player, ubaci listu, pokreni neki kanal te na tastaturi pritisni slovo A. Gore lijevo trebao bi vidjeti informacije o listi.

3. Sve ovo je več napisano, više puta. Pomoču tražilice bi se ti odgovori pronašli za minut, dva. Ali znam, lakše je ponovo pitati nego potrošiti nekoliko minuta "dragocjenog" vremena za traženje, zar ne... ;)
Hvala na tvom odgovoru.Znam za takvo traženje informacije o listama. Ali meni na «panel_api.php» odgovori server :«ne razumem sta očete» pa sam mislio da možda postoji koji drugi izraz umesto :«panel_api.php»
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Uba
Hvala na tvom odgovoru.Znam za takvo traženje informacije o listama. Ali meni na «panel_api.php» odgovori server :«ne razumem sta očete» pa sam mislio da možda postoji koji drugi izraz umesto :«panel_api.php»
Ubaci listu u smartres iptv app i odi na accaunt info pa ćeš vidjeti sta te zanima
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Tur de France некој добар линк да не кочи?
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.834
Ima li ko IPTV Stalker Player Pro-mod 64bit ???????
za Android box da se koristi MAC bez prob.
 
Член од
26 јуни 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Сакам да купам листа за iptv smarters со повеќе конекции
 
Член од
9 септември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
9
Pozz svima!!!
Zamolio bih Ako neko ima nalog viska IP Vanish
Hvala unapred
 
Член од
26 јуни 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Сакам да купам листа за iptv (x tream codes) со повеќе конекции ако продава некој нека ме контактира во порака.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom