Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
336
Поени од реакции
290
ima li ovaj eonlinebio.com:8000
neki 2 ili 3-konekcijski MAC, ili su svi 1-k ?
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
379
Поени од реакции
762
Ретко кој го гледа овој екс ју сервер освен јас...има епик драма со мк превод:D...

Код:
eonlinebio.com:8000
i kocka je bacena :)

kad smo vec kod toga moze adresa od viraca? cisto zabave radi.
 
Последно уредено:

TIT

Член од
1 февруари 2021
Мислења
36
Поени од реакции
92
Ko se prvi javi ali javno dobija ovo
ovo.png
Автоматски споено мислење:

Ko se prvi javi ali javno dobija ovo
ovaj.png
 
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.260
Поени од реакции
3.007
Да скенираш mac- ови сувишно е веќе бидејќи на смарт ретко има сервер што може да се гледа со листа извадена со маc, исто, на нет се штанцаат како на лента, нема сервер од кој нема по стотина објавени mac- ови....а вакви листи кои работат на смарт иако има некои кои имаат токен, но се ретки.... штета е што се уништуваат...:D
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
451
Поени од реакции
639
Našao si ga, bravo!
Nego, na kojim ste EX-YU portalima još nalazili mac-ve, liste sa 2,3,4,5 konekcija, i to više takvih ?
Ja nalazio na ott.dobratv.net, tv.nova-iptv.com ... ima li još?
Ocito su to te domace IPTV liste koje si nabrojao...jedino sam jos naletio i na ovaj link sa max2...moj.feniks.team
 

Kajgana Shop

На врв Bottom