Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 мај 2020
Мислења
102
Поени од реакции
117
Da li za taj homelinux postoji koji MAC ili je to samo na u/p bazi?
Ako ima ko mac, bio bih zahvalan.
 
Член од
3 август 2016
Мислења
151
Поени од реакции
157
Dobar dan svima ako može jedna ex yu lista za Smart TV hvala unapred
 
Член од
6 март 2020
Мислења
21
Поени од реакции
7
Dobar dan narode može li jedna ex yu m3u lista.,hvala unapred
 
Член од
6 септември 2019
Мислења
113
Поени од реакции
38
Real Url: clientportal-worldiptv.club:8080 Status: Active Created: 20.6.2020 17:10:34 Expires: 20.6.2021 17:10:34 Active Connections: 1 Maximum Connections: 1 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

Real Url: ip.newboss.site:80 Status: Active Created: 24.1.2021 12:42:20 Expires: Null Active Connections: 71 Maximum Connections: 60 Formats: "m3u8","ts"
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
10.152
Поени од реакции
22.125
Дали имате проблем со live tv serbia на кодито, ми падна денес на лаптоп и мобилен.
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.436
Otkako Marko više nije moderator anarhija na forumu... A ujedno malo je tema zamrla... Izgleda se ljudi odselili negdje gdje djele šakom i kapom?'
Nema više onih višekonekcijskih promo m3u koje traju po 5 dana???
Ili ipak postoji neka exyu višekonekcijska koja traje više od mjeseca dana??
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.001
Поени од реакции
4.825
Otkako Marko više nije moderator anarhija na forumu... A ujedno malo je tema zamrla... Izgleda se ljudi odselili negdje gdje djele šakom i kapom?'
Nema više onih višekonekcijskih promo m3u koje traju po 5 dana???
Ili ipak postoji neka exyu višekonekcijska koja traje više od mjeseca dana??
Мораш да разликуваш што е тема, а што е форум.
Теми на кајгана има вкупно 68.497, ова е само една од нив. Според тебе цел форум е анархија, пишуваш на погрешно место.
Оние кои правеа анархија овде во темава се банирани. Нема да дозволам ниту едно мислење во кое некој тебе или некој кој друг ќе биде навреден по било каква основа.
------------------------------------------
Среќен бајрам на сите кои слават
 

Kajgana Shop

На врв Bottom