Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 октомври 2020
Мислења
270
Поени од реакции
381
dobar dan,da li netko ima iskustva s ubacivanjem vpn u ruter ubee evw32c,hvala
 
Член од
16 мај 2020
Мислења
31
Поени од реакции
4
Postoji programčic koji edituje url od kanala,kanali idu u m3u8 formatu
Автоматски споено мислење:

Ubacis ih preko usb fleša,davno sam to radio pa zaboravio!Ali imas po forumima!
 
Член од
27 мај 2016
Мислења
57
Поени од реакции
65
Koliko se sećam kada sam nekada davno imao amiko, treba da se prebaci lista u webtv format i onda ubaciš preko usb u amiko.
evo našao sam, negde mi ostao ubeležen sajt online da se to radi a ima i programa
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
576
Поени од реакции
893
OK, zahvaljujem. makar sam probao i na taj nacin. pa bas i nije islo, probati cu opet.
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Член од
4 декември 2012
Мислења
116
Поени од реакции
17
Pozdrav do site! Baram nešto što e teško da se dade, no ako nekoj može da mi pomogne ḱe bidam mnogu blagodaren.Барам mak config za OpenBullet da skenira stalker_portal.Config ḱe bide za lična upotreba.Ako nekoj mi pomogne da go ispratam na lična pošta.Se izvinuvam za baranjeto!
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
OVAKO DO ONAJ FORUM STO JE EMI STAVIO POSTAVJAO SAM LISTE KAO I NEKE ODOGOVOR DAVAO LJUDIMA KAO NA PRIMER SAT TEMU ILI ANDROID BOX DAVAO IM STA DA STAVE KOJU TMEU I DRUGE ON ME SADA BANIRAO E TO JE TAJ ZNACI NEMOJTE LJUDI STAVJATI NISTA TAMO JER JE PREVARANT NEMORAM ICI KOD NJEGA VISE JEBE MI SE ZA NJEGOV FORUM KAKO SE REKLAMIRAJU OVDE SAJU LJUDIMA LINKOVE I NA DRUGIM FORUMIMA AKO TAKO SKUPLJAJU LJUDE ONDA JE TO NISKO PALO VIDI SE KAKAV JE COVEK I OVDE BIO KURCI SE NESTO KOGA PA BAS JEBE DA ZNA DA SAM JA TAJ LIK KAO I OVD EI KOD NJEGA
Автоматски споено мислење:

PREVARANT OVAJ EMU BAS NAVUCICE LJUDE DA UZME LISTE POSLE DA PRODAJE NJEGOM PLAYER
stom spamujes temu pazi na rijecnik gdje je moderator

Pozdrav do site! Baram nešto što e teško da se dade, no ako nekoj može da mi pomogne ḱe bidam mnogu blagodaren.Барам mak config za OpenBullet da skenira stalker_portal.Config ḱe bide za lična upotreba.Ako nekoj mi pomogne da go ispratam na lična pošta.Se izvinuvam za baranjeto!
pogledaj pm
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom