Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јуни 2018
Мислења
210
Поени од реакции
577
Член од
17 ноември 2013
Мислења
6
Поени од реакции
1
Pozdrav, ako ima c linija koja malo duze traje. Hvala Unapred.
 
Член од
30 јуни 2018
Мислења
207
Поени од реакции
68
Ima li neko liniju za polaris mediu,cccam ili mgcam....!?
скоро во сите линии ги има поларис медиа, само треба да конфигурираш dvbapi или cccamprio(зависно каков емулатор користиш)
C: 37.187.255.91 1003 88 11
37.187.255.91:1003 4AE0 drecrypt0A0000000300000000104AE0@000000 unknown
37.187.255.91:1003 4AE1 drecrypt0A0000000200000000104AE1@000000 unknown
37.187.255.91:1003 4AEE bulcrypt0A0000001E0000000010POLARIS
37.187.255.91:1003 5581 bulcrypt0A0000001D0000000010POLARIS
 
Член од
16 мај 2020
Мислења
31
Поени од реакции
4
скоро во сите линии ги има поларис медиа, само треба да конфигурираш dvbapi или cccamprio(зависно каков емулатор користиш)
C: 37.187.255.91 1003 88 11
37.187.255.91:1003 4AE0 drecrypt0A0000000300000000104AE0@000000 unknown
37.187.255.91:1003 4AE1 drecrypt0A0000000200000000104AE1@000000 unknown
37.187.255.91:1003 4AEE bulcrypt0A0000001E0000000010POLARIS
37.187.255.91:1003 5581 bulcrypt0A0000001D0000000010POLARIS
Hvala drug,imam amiko resiver tako na njemu ne mogu da editujem fajlove!?moze na pp odgovor
 

Kajgana Shop

На врв Bottom