Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Член од
22 јануари 2021
Мислења
16
Поени од реакции
10
nije...

al daj te tvoje strimove (i slicice) postuj njegdje drugdje...dojadio si vise.
kad god netko nesto stavi....tvoj komentar je..."a jel moze vas iptv ovo"...pa onda slika strima koji navodno ne kasni.
ali sve je to ok...donekle...a jesi li nekome pomogao osim sto dodjes ovdje da se proseravas sa svojim slikicama.
jesi,malo morgen...
isti si kao i mnogi ovdje sebicnjaci koji su sve dobili...doduse neki su neke stvari skontali sami...ali koja vam je fora?da se kurcite ovdje i na drugim forumima....kao to je vase znanje????ma daj molim te...isto...malo morgen....sve to znanje ste isto negdje "pokupili"

e sad "Ciko" idemo na stvar....kako te nije sramota???ne samo tebe...nego i ostale koji se hoce praviti vaznim!!!
i to u tvojim godinama!!!imas unucad...hranis svoj ego na ovaj nacin!!!
sto ne pomognete narodu???vec taj narod spustate na dno i omalovazavate!!!
sve sto sam u ovih malo vise od dvije decenije na netu naucio,dobio,zaradio,kupio...sve sam dalje proslijedio bez da sam ikada nekome nesto trazio.kad mi netko nesto zahtjeva...prosjedio sam po nekoliko dana dok to ne nabavim ili saznam...i sve to BESPLATNO,a nagrada mi je bila samo HVALA od cijenjenog clana...nista vise...niti sam trazio vise...
hvala bogu....zivim u dijaspori,ne treba mi nista od njih,nego ulazem i svoje novce da bih se ponekad edukovao i njima pomogao.
ako nisi spreman da uradis i pomognes BESPLATNO i ako ti nije dovoljno HVALA od clana...onda SI NULA OD COVJEKA i nema sta da trazis ovdje!!!!!!za
mene si komercijalist i sebicnjak....
ne mislim i ne pisem samo o IPTV...nego i o ostalim stvarima kao filmovima,programima,muziki,i ostalom warez materijalu....
ali evo dok ovo pisem...vidim dux je dodao par rijeci na tvoje pitanje upuceno meni....
"To je Internet protokol televizija ili ti IPTV, zato sto se gleda preko interneta.. Ali ajd to obajsni nekom tko nrma pojma.. "
sve ovo sto sam pisao tebi Starbucks...moze i dux da procita...mozda i on nesto shvati u cemu je bit ovakvih tema...NEMOJTE SE SAMO HVALISATI NEGO POMOZITE KOLIKO MOZETE
ja kada ovak nest napisem obrisu mi post....
Автоматски споено мислење:

no nije on jedina supcina.. ima ih tuce :))))))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom