Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Prvu ljubav, ne dam nikom,
I kada bi je tražili,
I moju sjetu slikama,
Nebi mi ublažili.
Al' neka sjete u meni
Neka me zarumeni,
To su bili dani ti,
Zbog kojih vrijedi živjeti.

Prvu ljubav ne dam nikom
Zauvijek će ostati,
Nju skrio sam jer znao sam,
Čovjek ja ću postati,
Sa ovom šakom ljudskosti,
I gardom zrele muškosti,
Ja pjevat ću o ljubavi,
Da se ne zaboravi.

Dobro vam jutro dobri ljudi.Sritan vam praznik rada.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
To znaci da su ovde samo slikari,bulshit

Ko hoce zanat na turske forume

Nasao OB config koji kida stalkere
Sve dostupno,Google translate and done
pouci onda, pomozi, objasni, jel' treba mi to da radimo godinama, jer ja sam u ovim vodama evo vec vise od decenije, ;) i ob-om uopste ne skeniram
Автоматски споено мислење:

mrzi vas (ne znate ni ) i forume da pronadjete, sve bi okrunjeno, a znate da popujete i vredjate ;) :D
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Членот не смее да ги уништува темите на форумот со други информации кои не се поврзани со темата, лични муабети и слично. За се' што не е поврзано со темите на форумот, постојат приватните пораки.
Секое офтопик мислење ќе биде избришано без образложение. Доколку оф-топик мислењата се повторуваат намерно, членот кој ги пишува ќе биде санкциониран со казнени поени и/или бан од темата.

Сите прашања во врска со избришани мислења, банови, технички прашања или предлози до модераторите и администраторите - ги упатувате во соодветните теми во делот на форумот за таа намена. Секое такво прашање тука ќе биде сметано за офтопик, и како такво ќе има иста судбина како и секое друго офтопик мислење.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
pouci onda, pomozi, objasni, jel' treba mi to da radimo godinama, jer ja sam u ovim vodama evo vec vise od decenije, ;) i ob-om uopste ne skeniram
Автоматски споено мислење:

mrzi vas (ne znate ni ) i forume da pronadjete, sve bi okrunjeno, a znate da popujete i vredjate ;) :D
Da kada nema da postoj programa da uzmemo da im sredimo i programska shema na ovi koliko dana vec nema nista.:D:D Screenshot - 1_5_2021 г.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom