Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Liste sa play tokenom su neupotrebljive , bar za nas obične smrtnike
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Ajde da rezimiramo dosad usvojena znanja, sto na ovom, sto na drugim forumima.
Liste sa play_token mehanizmom su oblik zastite za stb i slicne uredjaje, taj se token mijenja prilikom svake promjene kanala, nije stalan i shodno tome takvu listu ne mozes gledati na nacin na koji ti zelis.
Dobro, da se ne lazemo, postoji mehanizam kojim se te liste mogu gledati u vlc bez tog famoznog play_token.
E sad dolazimo do bitnog, vi iz nekog razloga vjerujete da ako se lista moze pustiti u vlc radit ce i u smarttv aplikacijama ali to nazalost nije tocno.
To su dva para cipela u principu, jedno nema veze sa drugim.
Cisto da dzaba ne krecite, jbg.
Mozes mi objasniti sta je problem npr sa g-media,blokiran mi je mac na stbemu a ostvara ga na tivimate,pitam samo informativno jer mi taj server treba za mucke seriju..nisam probao vpn ili proxy..na tivimate ne mogu gledati seriju jer treba premium verzija..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Mozes mi objasniti sta je problem npr sa g-media,blokiran mi je mac na stbemu a ostvara ga na tivimate,pitam samo informativno jer mi taj server treba za mucke seriju..nisam probao vpn ili proxy..na tivimate ne mogu gledati seriju jer treba premium verzija..
Tivimate, sfvip player, sahbaz .... stvari koje vi zovete playerima su ustvari online skeneri koji imaju mogucnost reprodukcije pronadjenog sadrzaja.
Stbemu je program koji emulira odredjeni uredjaj, tj. MAG i to pokusava napraviti 1/1.
Ako taj mac ne radi u stbemu ne bi radio ni na pravom magu, zato su i napravljeni gorepomenuti programi.
Opet mijesamo kruske i jabuke.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Tivimate, sfvip player, sahbaz .... stvari koje vi zovete playerima su ustvari online skeneri koji imaju mogucnost reprodukcije pronadjenog sadrzaja.
Stbemu je program koji emulira odredjeni uredjaj, tj. MAG i to pokusava napraviti 1/1.
Ako taj mac ne radi u stbemu ne bi radio ni na pravom magu, zato su i napravljeni gorepomenuti programi.
Opet mijesamo kruske i jabuke.
Da, ali ima još nešto.. Npr da bi bio suguran da mac neradi u stb trebao bi upisati uz mac id1 id2 sn ip adresu i još toga.. A npr u sf player(skener) radiće samo s mac
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Koliko sam primijetio,većina vas gleda liste sa mac_om na pc , koristeći neki od stalker playera, i sad ta ista većina pita kako to isto gledati u vlc, pitanje je kakva je razlika hocete li liste gledati u sf ili vlc playeru, a sto se tice android_a i stbemu, pa nemote koristiti stbemu, imate stalker playere za android koji bolje rade nego sf ili sahbaz na pc, proguglajte malo i naći ce te sta vam treba, google ima veci izbor odgovora nego kajgana

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Nerade exyu kanali a ostali rade

Код:
http://skyhd-iptv.com:2095/c/
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Mozes mi objasniti sta je problem npr sa g-media,blokiran mi je mac na stbemu a ostvara ga na tivimate,pitam samo informativno jer mi taj server treba za mucke seriju..nisam probao vpn ili proxy..na tivimate ne mogu gledati seriju jer treba premium verzija..
Probaj u Ott Navigator Premium ,sve je aktivirano,možeš serije i vod gledat.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Dobio sam nekoliko upita za gledanje filma ˝Quo Vadis Aida˝ pa sam podigao film na cloud.
Ako još nekom treba stabilan link za skidanje , neka se javi u pm.
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
Mozes mi objasniti sta je problem npr sa g-media,blokiran mi je mac na stbemu a ostvara ga na tivimate,pitam samo informativno jer mi taj server treba za mucke seriju..nisam probao vpn ili proxy..na tivimate ne mogu gledati seriju jer treba premium verzija..
Odlicno ide na IPTV Exstreme
 

Kajgana Shop

На врв Bottom